Zavrieť

Porady

PC zamrzne hned pri starte

Neviete niekto co je priconou toho:
1. ze po zapnuti pocitaca, hned ako startuje system (ked nabiehaju tie zelene svetielka) mi pocitac zamrzne, svetielka sa zastavia... a neda sa s nim nic urobit, len natvrdo ho vypnut a potom zapnut. Nerobi to stale, tak v priemere 3x do mesiaca pri dennom pouzivani. Proste ma take obdobia - niekedy aj dva tyzdne normalne ide a potom zas to urobi...
2. co moze byt ked sa hned po zapnuti pc na obrazovke zobrazi okienko Error loading winbys32.rom a pod tym je: zadany modul sa nepodarilo najst.
error.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Ta hlaska bude spojena najpravdepodobnejsi s nejakym Trojanom co mas alebo si mala v kompe a ostali ti po nom nejake zostatky ... nieco mas nastavene aby sa ti po startee spustilo a nenaslo ti nejaky modul tak napise ze nenaslo .. kukni sa o mas po spusteni nastavene a tam to najdes urcite ze sa ti neico takeho spusta ... a ohladom toho startovania .. skus troska precistit si PC povysavat poutirat aj grafiku aj procak a celu bednu

    Linda-s je offline (nepripojený) Linda-s

    Linda-s
    dik, kde presne najdem to co sa spusta? /vista/ neviem, som mimo technickych veci trosku...

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Nuz az pises ako pises ze si mimo z tych technickych veci ... takze aj ked najdes co sa ti pusta tak ti to nepomoze lebo nebudes vediet co to je a aby sisi nahoou neico nevypla co budes potreovat
    tu je link na jeden softik co ja pouzivam ... .http://leteckaposta.cz/912667382
    kukni si hlavne HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
    C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup
    HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
    v tom to najdes asi vsetko co sa ti po starte pusta
    cez registre ti ani nejdem pisat ako na to

    Linda-s je offline (nepripojený) Linda-s

    Linda-s
    Dakujem za rady, error sa odstranil aj bedna je povysavana, inak pri tom vysavani sme zistili ze graficka karta nebola dobre "vsadena" na miesto. uvidime, ci to bude este mrznut, dufam ze nie.

    expeert je offline (nepripojený) expeert

    expeert
    Občas môže byť chyba aj v tom, ak máš skoro plný systémový disk (tam kde máš nainštalovaný windows, väčšinou "c") aspoň mne to vtedy robilo a počítač nabiehal strašne dlho. Potom som tam pár nepotrebných vecí premazal a šlapalo to v pohode

    Satyrius je offline (nepripojený) Satyrius

    Satyrius
    sfinks Pozri príspevok
    Ta hlaska bude spojena najpravdepodobnejsi s nejakym Trojanom co mas alebo si mala v kompe a ostali ti po nom nejake zostatky ... nieco mas nastavene aby sa ti po startee spustilo a nenaslo ti nejaky modul tak napise ze nenaslo .. kukni sa o mas po spusteni nastavene a tam to najdes urcite ze sa ti neico takeho spusta ... a ohladom toho startovania .. skus troska precistit si PC povysavat poutirat aj grafiku aj procak a celu bednu
    s tym vysavanim pomaly....pocul som o pripade ked upratovacka povysavala kom a nacucla aj tie male switche z dosky :-))))

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Satyrius Pozri príspevok
    s tym vysavanim pomaly....pocul som o pripade ked upratovacka povysavala kom a nacucla aj tie male switche z dosky :-))))
    Heh, switche to asi neboli ... tiesu priletovane o dosku ale viem co myslis aj ked to nerozumeim vacsinou to drzi a ma mto sam problem dat dole ked potrebujem prehodit ...

    PC zamrzne hned pri starte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.