Zavrieť

Porady

Šuťák - ale trošku rozšírený

Kto ma pozná vie.
Neviem či sa vám to bude pozdávať, ale tu by sme sme si mohli pokecať, vyresetovať si hlavu a podobné zaujímavé činnosti. Niečo ako Šuťák ale vo veľkom, komu sa to pozdáva nech sa pridá.



Taký malý debatný krúžok, babinec ....... nie len pre baby
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Sabadka, ja sa ako prvá hlásim na reset!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
danushka Pozri príspevok
Sabadka, ja sa ako prvá hlásim na reset!
Hodila som link aj na malí šuťák, s tým že sa tu nalieva hruška, uvidíme koho prilákame
2 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
No a teraz mi vysvetli, aký magor môže šteňaťu ublížiť tak, že mu zlomí sánku. To kde sa mu stalo?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

..teda hruška vravíš Sabadka...tuším to tu praskne vo švíkoch, to je dobré lákadlo
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

ja by som si pri všetkej skromnosti dala len pol litra Tokaj 1959 ročník
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
danushka Pozri príspevok
..teda hruška vravíš Sabadka...tuším to tu praskne vo švíkoch, to je dobré lákadlo
....ale už v tekutom stave.........
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
ja by som si pri všetkej skromnosti dala len pol litra Tokaj 1959 ročník
aj to môže byť ovocie ako ovocie, srpavíme si ovocný koktail



sory spravíme, ešte som na to len pomyslela a užpíšem bludy
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

sabadka nejako sa to tu skvapalnieva
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Dobrý nápad, tento rozšírený šuťák.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Sabadka Pozri príspevok
No a teraz mi vysvetli, aký magor môže šteňaťu ublížiť tak, že mu zlomí sánku. To kde sa mu stalo?
No to sami nevieme, minulý víkend sme postrehli, že je citlivý na dotyk papulky. Skontrolovala so havina, ale nepostrehla som žiadne vonkajšie zranenie, tak som si myslela, že sa rafol so susedovým psom pri mištičke. Ale z papuľky mu stále slinky tiekli a zrazu bol smutný, nevrtel s chvostíkom a keď sme ho šli pohladiť, tak sa uhýbal.
V stredu sme ho vzali k veterinárovi a ten keď mu lepšie prezrel paupľku, tak hneď povedal, že má sánku zlomenú a že to muselo byť udreté, Tak sme ho odniesli na veľkú veterinu v KE a na ďaľší deň mu to v narkóze drôtovali.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

danushka Pozri príspevok
No to sami nevieme, minulý víkend sme postrehli, že je citlivý na dotyk papulky. Skontrolovala so havina, ale nepostrehla som žiadne vonkajšie zranenie, tak som si myslela, že sa rafol so susedovým psom pri mištičke. Ale z papuľky mu stále slinky tiekli a zrazu bol smutný, nevrtel s chvostíkom a keď sme ho šli pohladiť, tak sa uhýbal.
V stredu sme ho vzali k veterinárovi a ten keď mu lepšie prezrel paupľku, tak hneď povedal, že má sánku zlomenú a že to muselo byť udreté, Tak sme ho odniesli na veľkú veterinu v KE a na ďaľší deň mu to v narkóze drôtovali.
a to sa mu ako stalo? niekto cudzí mu ublížil alebo mal úraz, ktorý si spôsobil sám?
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
danushka Pozri príspevok
No to sami nevieme, minulý víkend sme postrehli, že je citlivý na dotyk papulky. Skontrolovala so havina, ale nepostrehla som žiadne vonkajšie zranenie, tak som si myslela, že sa rafol so susedovým psom pri mištičke. Ale z papuľky mu stále slinky tiekli a zrazu bol smutný, nevrtel s chvostíkom a keď sme ho šli pohladiť, tak sa uhýbal.
V stredu sme ho vzali k veterinárovi a ten keď mu lepšie prezrel paupľku, tak hneď povedal, že má sánku zlomenú a že to muselo byť udreté, Tak sme ho odniesli na veľkú veterinu v KE a na ďaľší deň mu to v narkóze drôtovali.
Držíme havinkovi palce, nech sa čím skôr zotaví a tomu čo mu to spôsobil želám podobný zážitok a aby sa na každom urgente, ktorý navštívi minuly dróty aj narkóza.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

monika74 Pozri príspevok
a to sa mu ako stalo? niekto cudzí mu ublížil alebo mal úraz, ktorý si spôsobil sám?
Bývame v rodinnom dome, ale máme spoločný dvor so susedmi, ktorí chlascú. Musel ho niekto z nich kopnúť, alebo udrieť. Prišli sme na to tak, že havino keď zbadal suseda, tak len zakňučal a stiahol chvostík, predtým si veselo pobehoval po dvore.
Jednoznačne sme sa po tejto skúsenosti rozhodli, že hoci je dvor úzky, našu časť si ohradíme plotom...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Sabadka Pozri príspevok
Hodila som link aj na malí šuťák, s tým že sa tu nalieva hruška, uvidíme koho prilákame
sabadka idem si oci vyocit..a preco hruska a nie marhula..ta je vonavejsia..
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

ja sice psika nemám a ani nijake zvieratko, ale nikdy by som umyselne neublizila zvieratu...a preto ich nechovam lebo na ne nemam cas a nestarala by som sa o nich poriadne, takze im takto aspon neublizujem ...domace zvieratka potrebuju starostlivost a nie zaneprazdnenu Moniku
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Bola som skontrolovať starého, nejaví žiadne známky života, na pohladenie nereaguje, nevrtí chvostíkom neviem či by som nemala volať niekoho na pomoc. alebo počkám do rána možno sa to zmení
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

danushka Pozri príspevok
Bývame v rodinnom dome, ale máme spoločný dvor so susedmi, ktorí chlascú. Musel ho niekto z nich kopnúť, alebo udrieť. Prišli sme na to tak, že havino keď zbadal suseda, tak len zakňučal a stiahol chvostík, predtým si veselo pobehoval po dvore.
Jednoznačne sme sa po tejto skúsenosti rozhodli, že hoci je dvor úzky, našu časť si ohradíme plotom...
len aby ten plot naozaj zachranil aj ochranil psika..su aj taki co hodia psovi otravene zradlo a tam plot nepomoze
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Sabadka Pozri príspevok
Bola som skontrolovať starého, nejaví žiadne známky života, na pohladenie nereaguje, nevrtí chvostíkom neviem či by som nemala volať niekoho na pomoc. alebo počkám do rána možno sa to zmení
definuj starý...neviem koho alebo co by som si mala pod tym pojmom predstavovat
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
monika74 Pozri príspevok
len aby ten plot naozaj zachranil aj ochranil psika..su aj taki co hodia psovi otravene zradlo a tam plot nepomoze
to už potom naozaj nie je človek ale netvor, komu môže vadiť pes na cudzom dvore?
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Babenky, ja vás musím opustiť, lebo z Pc mám už oči ako angorský králik. Ináč, bolo mi s vami dobre, ďakujem za oslavu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať