Zavrieť

Porady

Spojenie PC s mobilom

Zdravím poraďáci.
Potrebovala by som poradiť s pripojením mobilu k PC.
Mám Samsung j700 a k tomu cd s programom Samsung PC studio 3.
Keď som nainštalovala program aj ovládače, tak sa mi dá mobil spojiť s PC len ako veľkokapacitné zariadenie, ale nedá sa mi spojiť s programom.
V mobile som si prepla nastavenie spojenia s PC (sú tam možnosti 1. spojiť s PC studio a 2. veľkokapacitné zariadenie), ale aj tak mi program nevie vyhľadať mobil a pripojiť ho k programu.
Program som inštalovala s originál CD, ktoré bolo pripojené a nešlo to.
Potom som ho odinštalovala a nainštalovala som program stiahnutý z internetu zo stránky výrobcu a nešlo to tiež.
Nevie mi niekto, prosím, poradiť či niekde robím chybu a čo s tým.
Obrázky, videá a hudba sa dajú spravovať v PC cez to veľkokapacitné zariadenie, ale chcela by som si ukladať aj kontakty a to sa mi už nedá.
Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Nemam presne ten program co ty, ale podla mna ked mas pripojit mobil spusti si ten program niekde v tom programe musis nastavit aby ti pripojilo mobil a na mobile musis sptlacit 1 ked je pripojeny teda ked sa pyta ak osa ma spojit ten mobil ... ine ma nenapada kde by mohol byt problem

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    V PC by mal byť nainštalovaný aj USB ovládač k telefónu.Tak ho skús nainštalovať, ak si ho ešte nenainštalovala.Skús v tom programe kliknúť na súbor - pripojenie - USB.

    http://www.samsung.com/cz/support/do...&menu=download

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    No ak oona tvrdi ked naistlaovala Vsetko z CD tak predpokaldam ze aj oto naistalovala, ale mas pravdu tam moze byt ten hacik schovany preco to nejde ... ale potom uzivatel nespecifikoval presne co istaloval ... nevadi

    vava5 je offline (nepripojený) vava5

    vava5
    Ľudia, dík za odpovede, ale napísala som, že som všetko nainštalovala - teda program aj ovládače. Keby som nemala ovládač, tak mi predsa nepripojí mobil ako veľkokapacitné zariadenie!?
    Sfinks - v programe som zadala pripojiť mobil cez usb, ale nič sa nestalo - stále píše nepripojený.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Mám Samsung D900 , nenainštaloval som žiadný ovládač , ako veľkokapacitné zariadenie cez USB mi ho pripojí bez problémov, je to ako klasika USB zariadenie.Ten program nepoužívam.Mám WIN7 .Tvoj OS je aký ?

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Na to aby ti pripojilo mobil ako velkokapacitne zariadenie nepotrebujes mat naistalovany nejaky program ... ten program s ovladacmi funguje prave na to aby ti system nasiel ten telefon ako telefon a zobrazil vsekto z neho ... ale teraz sa ten telefon tvari ak oUSB kluc

    Spojenie PC s mobilom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.