Zavrieť

Porady

Zaúčtovanie chýb po daňovej kontrole

Vie mi niekto súrne poradiť? Mali sme daňovu kontrolu v roku 2009 a kontrolovali rok 2007. V roku 2007 sme mali vysoku stratu. Kontrola nam vyhodila doklad za PHM v hodnote 20 € a nasla nezauctovanie casoveho rozlisenia v hodnote 2000 €. Je potrebne to nejako zauctovat a treba mi to zohladnovat pri DP za rok 2009? Prosim pomôžte. Nikto zo znamych mi nevie poradiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    zdeník Pozri príspevok
    Prosim velmi pekne, konkretne, co treba urobit. Mam vyhodeny doklad v roku 2007 cca 1000 sk. Od roku 2007 stale strata (s.r.o.-podvojne ucto)Mam tu stratu znížiť, ale ako a kedy.
    Ak bola stále strata, a nebol nikdy zisk, tak potom by mali dať do pokladne spomínanú sumu uhrada straty 1000,- 211 /354 a vyrovnať 354/429 a to dátumom z kontroly, ktorá je aj doklad k tomuto ID.

    zdeník je offline (nepripojený) zdeník

    zdeník
    Prosim velmi pekne, konkretne, co treba urobit. Mam vyhodeny doklad v roku 2007 cca 1000 sk. Od roku 2007 stale strata (s.r.o.-podvojne ucto)Mam tu stratu znížiť, ale ako a kedy.

    Zaúčtovanie chýb po daňovej kontrole

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.