Zavrieť

Porady

po akom deodorante siahnuť?

Ahojte, mala by som takú otázočku...vie mi niekto z vás poradiť, aký pánsky deodorant je najlepší? Myslím tým rozumnú kombináciu ceny, kvality a samozrejme vône. A ešte jedna. Máte skúsenosti s novím Axe Twist? Myslíte, že je naozaj možné, aby sa v priebehu dňa vôňa menila?DAKUJEEEEM!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Super, ďakujem za info Inak, môžem sa s Vami podeliť: Skúšali sme to AXE Twist Asi je niečo na tom odparovaní, ale vonia naozaj príjemne. Kto má rad AXE a je zvyknutý ho používať, určite si príde na svoje. Inak celkom fajn je vec, že to je v spreji. Aspoň ja mám taký dojem , že to je hygienickejšie

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Ja mám dobré skusenosti z Old Spice /tuhý dezodorant/

    potom v sprayi Rexona /for man /

    Voňa sa nemení,len sa počas dňa odparuje vždy iná zložka vone,

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Moj priatel uz niekolko rokov pouziva tuhe (gelove) deodoranty od adidasu a spreje od axe... tak asi je s nimi spokojny podla mna je tazko povedat ktoty je najlepsi... podla mna je individualne. co komu vyhovuje. Ale na internete sa daju najst aj rozne "rebricky" aj na tuto temu. Da sa inspirovat aj takto

    po akom deodorante siahnuť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.