Zavrieť

Porady

bývanie na Dudvážskej vo Vrakuni

Dobrý den. Mám možnosť kúpiť 4 izbový byt vo vrakuni na dudvážskej za 90 000. Zdá sa mi to ale za komplet prerobený byt trošku zvláštna cena. Pozrel som si ceny bytov tam a vážne sú také.

Takže otázka znie prečo tam sú ceny tak nízko v porovnaní napr petržkou? Aký to má zádrhel bývať tam? (cigáni?, zlá dopravná situácia alebo čo to je)
Usporiadat
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
SamuelG Pozri príspevok
Dobrý den. Mám možnosť kúpiť 4 izbový byt vo vrakuni na dudvážskej za 90 000. Zdá sa mi to ale za komplet prerobený byt trošku zvláštna cena. Pozrel som si ceny bytov tam a vážne sú také.

Takže otázka znie prečo tam sú ceny tak nízko v porovnaní napr petržkou? Aký to má zádrhel bývať tam? (cigáni?, zlá dopravná situácia alebo čo to je)
lokalita, alebo nejaký fígeľ na LV
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SamuelG Pozri príspevok
Dobrý den. Mám možnosť kúpiť 4 izbový byt vo vrakuni na dudvážskej za 90 000. Zdá sa mi to ale za komplet prerobený byt trošku zvláštna cena. Pozrel som si ceny bytov tam a vážne sú také.

Takže otázka znie prečo tam sú ceny tak nízko v porovnaní napr petržkou? Aký to má zádrhel bývať tam? (cigáni?, zlá dopravná situácia alebo čo to je)
dudvážska ul., je mč podunajské biskupice, cestovanie nie je až také zlé, trolejbusy idú, jeden na hl. stanicu, druhý k tescu na kamenné nám.autobusy do petržalky, druhý do krasňan, potom je tam spoj čo ide do rače, ten tuším ide okolo oc avion. "dobrá" cena môže byt aj kôli cigóšom, ale môže tam bývat aj nejaký ten díler .chod si tam sám urobiť sondu pošpehuj aký ludia chodia do brány, okolie a pod.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

SamuelG Pozri príspevok
Dobrý den. Mám možnosť kúpiť 4 izbový byt vo vrakuni na dudvážskej za 90 000. Zdá sa mi to ale za komplet prerobený byt trošku zvláštna cena. Pozrel som si ceny bytov tam a vážne sú také.

Takže otázka znie prečo tam sú ceny tak nízko v porovnaní napr petržkou? Aký to má zádrhel bývať tam? (cigáni?, zlá dopravná situácia alebo čo to je)
Presne tak, sídlisko Dolné Hony (čo patrí do mestskej časti Podunajksé Biskupice) vznikalo v 70-tych a 80-tych rokoch. V tom čase pridelili na tom sídlisku mnohým rodinám počerných spoluobčanov byty, najmä v na uliciach Dudvážska a Jedľová. Neskôr z bývalej robotníckej ubytovne na Stavbárskej ulici tzv. Pentagón vznikli byty, kam sa sťahovali problémoví nájomníci a táto ulica sa z toho dôvodu neslávne preslávila. Dnes si už niektoré vchody urobili poriadok (uzamkli vchod a skultúrnili vnútro domu), preto pri kúpe bytu na Stavbárskej treba dať pozor, ktorý vchod to to je.

Teba ale zaujíma Dudvážska - keď som naposledy bol v tej oblasti, tak väčší výskyt tmavších spoluobčanov bol na druhej strane cesty - na Hnileckej ulici. Zdalo sa mi, že Dudvážska sa od tej doby viac skultúrnila - dokonca úplne rekoštruovali nákupné centrum Hron, zriadili tam Tesco a kopec užitočných predajní (nie samé butiky). Cez víkend tam zabehni a pozri si konkrétny vchod, aby si nebol nepríjmene prekvapený. Ale myslím, že na Dudvážskej by som vedel bývať - dobré spojenie, dobrá infraštruktúra (obchody, školy, škôlky, zdravotné stredisko 5 min. pešo).
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Podľa mojich vedomostí je to práve blízkosť Pentagonu a jeho nepríjemných obyvateľov a návštevníkov. Popozeraj si aj trávniky okolo domu, či tam nie je priveľa striekačiek.
A okrem toho mne by asi vadil hluk z lietadiel. Zdá sa mi, že ponad toto sídlisko ich nejak veľa lieta - letisko nie je ďaleko.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Eulalia Pozri príspevok
Podľa mojich vedomostí je to práve blízkosť Pentagonu a jeho nepríjemných obyvateľov a návštevníkov. Popozeraj si aj trávniky okolo domu, či tam nie je priveľa striekačiek.
A okrem toho mne by asi vadil hluk z lietadiel. Zdá sa mi, že ponad toto sídlisko ich nejak veľa lieta - letisko nie je ďaleko.
je pravda, že letisko je blízko, ale toto letisko v Bratislave! nie je to letisko vo Viedni, alebo v Hongkongu kde je tých mašín podstatne viac.
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Eulalia Pozri príspevok
Podľa mojich vedomostí je to práve blízkosť Pentagonu a jeho nepríjemných obyvateľov a návštevníkov. Popozeraj si aj trávniky okolo domu, či tam nie je priveľa striekačiek.
A okrem toho mne by asi vadil hluk z lietadiel. Zdá sa mi, že ponad toto sídlisko ich nejak veľa lieta - letisko nie je ďaleko.
Tie lietadlá sú najmenší problém, už som v niektorej téme písala, že tu bývam pekných pár rokov a dokonca v blízkosti Pentagonu. Dodnes deň som nepocítila nejaké negatíva až na jedno a to sa bude asi stupňovať: ranná a večerná dopravná katastrofa. Ísť autom okolo 6:45 z domu a neostať trčať v zápche je zázrak. Ale čo už, zvyknúť sa dá a treba sa načasovať tak, aby sa stíhalo.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
willma Pozri príspevok
Tie lietadlá sú najmenší problém, už som v niektorej téme písala, že tu bývam pekných pár rokov a dokonca v blízkosti Pentagonu. Dodnes deň som nepocítila nejaké negatíva až na jedno a to sa bude asi stupňovať: ranná a večerná dopravná katastrofa. Ísť autom okolo 6:45 z domu a neostať trčať v zápche je zázrak. Ale čo už, zvyknúť sa dá a treba sa načasovať tak, aby sa stíhalo.
Ty nie? Ale stovky a možno tisíce iných áno. Pre nich je to nočná mora, pre nich je to biela smrtiaca pandémia. PENTAGON, ten bratislavský, je súci pre názov MEMENTO s vysokým a rovnako širokým pomníkom pre obete bielej smrti. A ich počty rastú. Geometricky..... Ranná a večerná katastrofa dopravná proti tej smrtiacej je len nežná levandulová uspávanka....... Toto je prvý a verím aj posledný názor podobného druhu na adresu drogového brlohu multošov bez platenia daní z príjmov za smrť. Sladká nevedomosť ti určite zabezpečí dlhovekosť a ja ti to zo srdca želám.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Danila, nechápem, čo si sa do mňa obula, naozaj tu bývam a dokonca som tu úspešne vychovala syna - ten dokonca ani len nefajčí. A teraz tu rastie aj moja dcéra. Drogový problém poznám ale viem, že sa ho tu snažia riešiť. Návštevy policajtov v Pentagone sú na dennom, či skôr nočnom poriadku. Parkujem tu s autom a dokonca má mimobratislavské EČ, kde ho večer zaparkujem, tam ho ráno nájdem a dokonca nepoškodené. Drogy boli sú aj budú pokiaľ bude dopyt. S tým nenarobíme nič ani ty ani ja. A ešte predsa len, každý má svoj rozum a svoju voľbu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Danila Pozri príspevok
Ty nie? Ale stovky a možno tisíce iných áno. Pre nich je to nočná mora, pre nich je to biela smrtiaca pandémia. PENTAGON, ten bratislavský, je súci pre názov MEMENTO s vysokým a rovnako širokým pomníkom pre obete bielej smrti. A ich počty rastú. Geometricky..... Ranná a večerná katastrofa dopravná proti tej smrtiacej je len nežná levandulová uspávanka....... Toto je prvý a verím aj posledný názor podobného druhu na adresu drogového brlohu multošov bez platenia daní z príjmov za smrť. Sladká nevedomosť ti určite zabezpečí dlhovekosť a ja ti to zo srdca želám.
obete bielej smrti ako ty ich nazývaš sú svojprávny ludia, spôsob svojho "životného štýlu" si vybrali sami!!!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Eulalia Pozri príspevok
Podľa mojich vedomostí je to práve blízkosť Pentagonu a jeho nepríjemných obyvateľov a návštevníkov. Popozeraj si aj trávniky okolo domu, či tam nie je priveľa striekačiek.
A okrem toho mne by asi vadil hluk z lietadiel. Zdá sa mi, že ponad toto sídlisko ich nejak veľa lieta - letisko nie je ďaleko.
No Pentagon je od Dudvážskej hooodne ďaleko. To nie je nejaká vedľajšia ulica..

Potom by si to mohla vzťahovať na celé Dolné Hony.

A lietadlá - smerom na DH nie sú smerované dráhy. Jedna dráha vedie na osi Ivanka pri Dunaji - koniec Vrakune a druhá dráha na osi Zlaté piesky - Most pri Bratislave. Z DH občas je vidieť či počuť lietadlo, ale je to zanedbateľné. Takže žiadny Hong Kong, kde tesne nad mestom lietajú eroplány.

S tou dopravou súhlasím, prístupové cesty do mesta sú upchaté obyvateľmi satelitných mestečiek na východ o BA.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Ty nie? Ale stovky a možno tisíce iných áno. Pre nich je to nočná mora, pre nich je to biela smrtiaca pandémia. PENTAGON, ten bratislavský, je súci pre názov MEMENTO s vysokým a rovnako širokým pomníkom pre obete bielej smrti. A ich počty rastú. Geometricky..... Ranná a večerná katastrofa dopravná proti tej smrtiacej je len nežná levandulová uspávanka....... Toto je prvý a verím aj posledný názor podobného druhu na adresu drogového brlohu multošov bez platenia daní z príjmov za smrť. Sladká nevedomosť ti určite zabezpečí dlhovekosť a ja ti to zo srdca želám.
Danilečka moja , teraz sa nehnevaj ale súhlasím s willmou- zasa ten Pentagon nieje zasa tak strašný ako sa o tom vraví-je pravdou,že sa tam velmi veľa vecí zlepšilo-síce by som tam bývať nechcel priamo na stavbárskej 40,ale zasa to neznamená že všetko v okruhu 20km je zamorené a je tam nejaké zlé žiarenie a umreš do 2 dní-Dani, žiadna smrť,nič-normálne sidlisko...
Preto verím Wilmuške...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Danilečka moja , teraz sa nehnevaj ale súhlasím s willmou- zasa ten Pentagon nieje zasa tak strašný ako sa o tom vraví-je pravdou,že sa tam velmi veľa vecí zlepšilo-síce by som tam bývať nechcel priamo na stavbárskej 40,ale zasa to neznamená že všetko v okruhu 20km je zamorené a je tam nejaké zlé žiarenie a umreš do 2 dní-Dani, žiadna smrť,nič-normálne sidlisko...
Preto verím Wilmuške...
I keď je pravdou, že ja by som nikde inde nešiel bývať- Petržalka to je oblasť , v ktorej som ja doma...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Eulalia Pozri príspevok
Podľa mojich vedomostí je to práve blízkosť Pentagonu a jeho nepríjemných obyvateľov a návštevníkov. Popozeraj si aj trávniky okolo domu, či tam nie je priveľa striekačiek.
A okrem toho mne by asi vadil hluk z lietadiel. Zdá sa mi, že ponad toto sídlisko ich nejak veľa lieta - letisko nie je ďaleko.
Euli, čo tam pristane a odletí to jedno lietadlo za pol dňa,aj to je lietadielko s 2 pasažiermi a nie lietadlo-to vobec nevadí,a okrem toho je to dosť daleko od letiska-nepristávajú pri baráku...
To bratislavské akože "letisko" je také letisko asi ako bratislavský hrad- empire building...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
SamuelG Pozri príspevok
Dobrý den. Mám možnosť kúpiť 4 izbový byt vo vrakuni na dudvážskej za 90 000. Zdá sa mi to ale za komplet prerobený byt trošku zvláštna cena. Pozrel som si ceny bytov tam a vážne sú také.

Takže otázka znie prečo tam sú ceny tak nízko v porovnaní napr petržkou? Aký to má zádrhel bývať tam? (cigáni?, zlá dopravná situácia alebo čo to je)
Ja som 7 rokov býval na Čiližskej a bývalo sa tam úplne v pohode. Aj teraz tam často chodím k svokre a myslím,že to je sídlisko ako každé iné. Myslím,že tá cena bytu je preto nízka,lebo o také velké byty je dnes minimálny záujem. Pozri si v tej lokalite ceny jedno a dvojizbivých bytov!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak ak je tu debata o "PENTAgóne"? boli ste tam niekto niekedy?
nechcem machrovat, ale ja áno a nie raz
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ludex Pozri príspevok
Ja som 7 rokov býval na Čiližskej a bývalo sa tam úplne v pohode. Aj teraz tam často chodím k svokre a myslím,že to je sídlisko ako každé iné. Myslím,že tá cena bytu je preto nízka,lebo o také velké byty je dnes minimálny záujem. Pozri si v tej lokalite ceny jedno a dvojizbivých bytov!
ludex-to blbé hodnotenie-namiesto užitočné som dal zabavné-ja hlava dubová...,sorry...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
inak ak je tu debata o "PENTAgóne"? boli ste tam niekto niekedy?
nechcem machrovat, ale ja áno a nie raz
Aj ja- síce z výtahu vystúpil taký chlapec s mačetou,hmhm a čudným výrazom v tvári ale inak celkom OK...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ludex-to blbé hodnotenie-namiesto užitočné som dal zabavné-ja hlava dubová...,sorry...

Nič sa nedeje Stanko! Inak keď sa bavíme o Pentagone,viete o tom,že polovica je už čistá?Nové dvere,kamery,elektronický vrátnik a normálny ludia! Dúfam,že sa to podarí aj s druhou polovicou!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj ja- síce z výtahu vystúpil taký chlapec s mačetou,hmhm a čudným výrazom v tvári ale inak celkom OK...
určite do bol nejaký "mulat" niekto má v ruke tašku iný mačetu, to je podľa toho kto má aké hobby ale nie už som tam dávno nebola, ale nemyslím si že so to tam až tak zmenilo ako to je medializované, tým že sú tam magnetické zámky, neviem či sú tam aj kamery ale WC tam bolo v tej dobe kde kolvek, podla toho ako to na "človeka" prišlo
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Inak,čo sa týka Dudvážskej,tak mne tam dosť prekáža,že odkedy tam postavili mini Tesco,tak sa to tam hemží bezdomovcami,ktorí prespávajú po vchodoch a dosť sú otravný! Ale to sú asi všade! Ja osobne si tam bývanie viem predstaviť!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať