Zavrieť

Porady

aky modem al router na wifi internet

zdar, na noteboku wifi najde radiovu siet z5clenej skaly sil.signalu mam 3. notebook ma len vsesmer anenu.na aces point vidim zokna domu je vzdial.cca400m.co poradite na zosilnenie signalu.staci bezdrot.router al wifi modem so smerov.antenkou.(neuvazujem o smerovej antene na streche domu) dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Ja by som tam dal router a ak by bolo malo dal antenu s väčším ziskom, možno s pigtailom a dať ju vonka že okno na parapet.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Osobne by som sa troska pohral stym notasom a kedze vieme ze wifi karta na notase ma 2 vystupy ... jeden je nevyuzity tak z toho nevyuziteho by so mspravil externu antenu ... a a stym sa daju uz robit take divy ..ze mozes vyrusit vsetkych susedov a ty mat pre seba celu sirku pasma : ) ale az nieje ina moznost .. tak si daj router s externou antenou a namiesto anteny si sprav svoju valstnu s vacsim dosahom .. staci ti na to aj obycajna plechovica aby si dosiehol veborny prijem .. ale obmedzenie bude len take ze signal bude prijimany len z toho smeru kde je natocena .. na nete je velmi vela navodou ako na to napr tu je jeden http://svetelektro.com/clanky/wifi-a...chovka-16.html

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    brodozz Pozri príspevok
    (neuvazujem o smerovej antene na streche domu) dik.
    Takze plechovica asi ne.
    Notebooky nezvyknu mat konektor na antennu WiFi, na mojom ani neviem kde je antena lebo je dade integrovana v case.

    aky modem al router na wifi internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.