Zavrieť

Porady

Výroba čokoládových vajíčok

Dobrý deň.

Dnes som dostal taký nápad.

Rozmýšlam nad tým že by som začal vyrábať čokoládové vajíčka.
Odkupoval by som figúrky z kinder vajíčok , alebo z čokoládových vajíčok a potom by som ich dával do nových čokoládových vajíčok.

Kúpil by som si nejaký stroj na výrobu čokoládových vajíčok a začal by som ich vyrábať a distribuovať.

Dalo by sa také niečo robiť a čo by som na to potreboval ?


Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Radolus Pozri príspevok
    Dobrý deň.

    Dnes som dostal taký nápad.

    Rozmýšlam nad tým že by som začal vyrábať čokoládové vajíčka.
    Odkupoval by som figúrky z kinder vajíčok , alebo z čokoládových vajíčok a potom by som ich dával do nových čokoládových vajíčok.

    Kúpil by som si nejaký stroj na výrobu čokoládových vajíčok a začal by som ich vyrábať a distribuovať.

    Dalo by sa také niečo robiť a čo by som na to potreboval ?

    Ďakujem
    K podčiarknutému: ako chceš zabezpečiť hygienu tých figúrok?

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Radolus Pozri príspevok
    Odkupoval by som figúrky z kinder vajíčok , alebo z čokoládových vajíčok a potom by som ich dával do nových čokoládových vajíčok.
    No naozaj tá hygiena by Ti riadne pokryvkávala a dalšia vec aj hračky z vajíčok sú iste chránené a nemôžu sa dávať kade tade.

    Ak to myslíš vážne, tak viem, že v Seredi je závod ktorý vyrába takéto plastové hračky do vajíčok. Takže skúsila by som sa informovať tam, čo by to stálo, a podobné náležitosti ale určite neuvažuj o odkupovaní hračiek.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    som , ale možno by sa do čokoládových vajíčiek mohli dávať také tie múdre vetičky, ako sme kedysi ťahávali v obálkach na púti To by snáď nebol problém s autorskými právami )

    Alebo semtam tam ukryť nejakú mincu ))

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Dáša_ Pozri príspevok
    som , ale možno by sa do čokoládových vajíčiek mohli dávať také tie múdre vetičky, ako sme kedysi ťahávali v obálkach na púti To by snáď nebol problém s autorskými právami )

    Alebo semtam tam ukryť nejakú mincu ))
    urobiť z čokoládových vajíčok čínske veštiace koláčiky? No mince sú tiež nehygienické ...

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Dobry napad s tymi "mudrymi vetickami" . Rozsiris aj o horoskop, pripadne mnozstvo inych veci. Hracky a mince nie. Napad uz mas, tak hor sa do toho!

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Xanti Pozri príspevok
    urobiť z čokoládových vajíčok čínske veštiace koláčiky? No mince sú tiež nehygienické ...
    no však sa zatavia do potravinarskej folie

    no vidíš a máme z toho veštiace čokoládové vajíčka

    dáme si na to r v krúžku???

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    rickman Pozri príspevok
    Dobry napad s tymi "mudrymi vetickami" . Rozsiris aj o horoskop, pripadne mnozstvo inych veci. Hracky a mince nie. Napad uz mas, tak hor sa do toho!

    no veru, mince by sa dali rozoznávať podľa váhy

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Dáša_ Pozri príspevok
    no však sa zatavia do potravinarskej folie

    no vidíš a máme z toho veštiace čokoládové vajíčka

    dáme si na to r v krúžku???
    To ešte nikto nemá ... veštiace čokoládové vajíčka .. zadávateľ bude prvý.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Xanti Pozri príspevok
    To ešte nikto nemá ... veštiace čokoládové vajíčka .. zadávateľ bude prvý.
    a to sa mi dokonca marí, že zadávateľ si chcel voľakedy zriadiť v kočikárni veštiareň ... žeby sa predsa len nakoniec k tomu vešteniu dostal ????

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Ale teraz vazne, videli ste niekde nieco podobne? Alebo da sa to kupit? Davaju to v restauraciach alebo v kinach?

    Nemuselo by ist o vajicko. Moze to byt aj pyramida alebo nieco ine. Pripadne aj znackovana cokolada ako reklamny predmet (ale to tu uz bolo..).

    Radolus je offline (nepripojený) Radolus

    Radolus
    Ano . Najprv som chcel robiť masáže , potom mať veštiareň , predávať občerstvenie pri vode a teraz ma napadlo toto.

    Snažím sa iba niečo vyšpekulovať , lebo ako vieme všetci najlepšie sa pracuje tak ak si človek sám na seba zarobí.

    Ak pracuje pre niekoho tak ho iba zoderú z kože a za mininmálnu mzdu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.