Zavrieť

Porady

ATF Cleaner

Chcel by som sa spytat, co znamena KB/s, pretoze ked my mazal data AFT Cleaner tak ten my vypise: ATF Cleaner has freed 2,300,000 KB/s (AFT Cleaner uvolnil 2,300,000 ).A co je to tych 2,300,000 KB/s, pretoze pri prepocte na MB je to okolo 2300MB a to asi tazko by my odstanilo za 5sekund.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Co ti je na tom divne?
    Jasne ze to stihne tak rychlo mazat lebo subory sa mazu tak ze sa maze defakto iba informacia o tom kde ten subor je a samotny obsah suboru tam ostane, preto sa daju niekedy zmazane subory vratit spat.

    Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

    Zamoro
    salvosko Pozri príspevok
    Co ti je na tom divne?
    Jasne ze to stihne tak rychlo mazat lebo subory sa mazu tak ze sa maze defakto iba informacia o tom kde ten subor je a samotny obsah suboru tam ostane, preto sa daju niekedy zmazane subory vratit spat.
    Ano, to ja viem, že pri odstranovani súboru windows len zmení hlavičku suboru, a miesto na disku, kde se subor nachádza, označí ako volné. Fyzicky sa dáta na disku, ale stále nachádzajú a existujú programy, ktoré vedia takto smazané sobory rychlo a lahko obnovit.Ale preco sa my potom neuvolnilo to pozadovane miesto 2.3Gb.A ked napriklad vymazavam filmy, tak sa uvolni tolko miesta kolko ma ten film.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Si nenapisal ako dlho to bezalo, iba ako rychlo to mazalo a tiez si nenapisal kolko ti to odstranilo a okrem toho ten soft neviem ako funguje, co keby si skusil CCleaner?

    Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

    Zamoro
    Akoze som nenapisal ako dlho to mazalo??Pozri si moj prvy prispevok je tam spomenuty cas kolko to trvalo-5sek. a odstranilo to 2,300,000KB/s(po 5dnoch cistenia ATF Ccleanerom) a to cistim pravidelne denne Ccleanerom.

    http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/prohlizece_a_rozsireni/ostatni/atf-cleaner/?g[hledano]=ATF&g[oz]=3.0.1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.