Zavrieť

Porady

Tlač z www stránok

Poradí niekto ako by sa dal vytlačiť TV program z tejto stránky?http://tv-program.sk/?rand=8470
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Daj si to uložiť ako webový archív jedeb súbor.Potom ,keď tento súbor otvoríš máš aj náhľad tlače a môžeš si stránku upraviť pred tlačou.

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Tak prišla ku mne z kuchyne polovička ,klikla na otvorenú stránku myškou v pravo a zvolila vybrať všetko a "ctrl"+"c" ,vo worde dala "ctrl"+"v".Povyhadzoval som nechcené kôli úspore papiera a vytlačil po oboch stranách.No riešenie som mal na dosah, iba vedľa v kuchyni a ja tu otravujem ľudí.Tie ženy vedia stále nejako prekvapiť.
    Vlado40 ako sa ukladá web. archív?Nech je prekvapím polovičku.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Tak napr. v opere vľavo hore klikni Súbor -Uložiť ako ...V položke uložiť vo formáte vyberieš možnosť Webový archív jeden súbor.Ja si tak ukladám niektoré články , ktoré ma zaujímajú aby som ich potom nehľadal.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Dá sa to aj tak že si vyfarbíš čo chceš tlačiť, potom daš tlačit, a ked ti vyskočí okno tlačierne treba dat že tlačit - výber. A vytlačí ti len to čo si myškou vyznačil

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Dá sa to aj tak že si vyfarbíš čo chceš tlačiť, potom daš tlačit, a ked ti vyskočí okno tlačierne treba dat že tlačit - výber. A vytlačí ti len to čo si myškou vyznačil
    Dal som adresu preto že na tejto sa to nedá,iba tak ako som to popísal.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Zaujímavým rozšírením je aj PDF Download ( http://www.pdfdownload.org/ ), ktoré (ak nie je moc preťažená ich on-line stránka) uloží za pár sekúnd web-stránku ako pdf súbor, ktorý potom sa dá tlačiť.
    Rozšírenie existuje pre Firefox, IE, ale i Chrome a Safari...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.