Zavrieť

Porady

Prefinancovanie nehnutelnosti

Poraďte prosím, ako prefinancovať nehnutelnosť, keď bankové spoločnosti nedávajú úver.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gurma je offline (nepripojený) gurma

    Podnikateľ gurma
    ani jedno ani druhé,banka chce 50 percent vlastných zdrojov a ručit nehnutelnostou potom sa možná budú debatovať.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    harvey501 Pozri príspevok
    Napr. skusit nebankovu spolocnost?
    Nič horšieho by spraviť nemohol. Málo príkladov už bolo nie len tu na porade ale aj medializovaných?

    gurma je offline (nepripojený) gurma

    Podnikateľ gurma
    .....verte,alebo nie obehol som 7dem bánk.Odpoveď.....vybrali ste si na úver zlú dobu ---- bola všade rovnaká. Vydržte...tak držím tretí rok.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    skús PSS , napriek reklame o 1,99% úroku aj keď len do konca tohto roka. Možno si naháňajú klientov, ale niektorým môže pomôcť aj to dočasné nízke úročenie.

    gurma je offline (nepripojený) gurma

    Podnikateľ gurma
    willma Pozri príspevok
    skús PSS , napriek reklame o 1,99% úroku aj keď len do konca tohto roka. Možno si naháňajú klientov, ale niektorým môže pomôcť aj to dočasné nízke úročenie.
    Skúsim to,možno vstanem z popola. Ďakujem.

    hena22 je offline (nepripojený) hena22

    hena22
    willma Pozri príspevok
    skús PSS , napriek reklame o 1,99% úroku aj keď len do konca tohto roka. Možno si naháňajú klientov, ale niektorým môže pomôcť aj to dočasné nízke úročenie.
    alebo skús kombináciu, pre banku sú aj prostriedky zo SS vlastné zdroje.
    Len aby Ti vyšiel príjem na viacero splátok.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Skusil by sim leasingovky. Ak podnikate uz aspon 2 roky a viete zlozit ako akontaciu aspon 20 % hodnoty nehnutelnosti tak sa da nehnutelnost aj leasovat.

    gurma je offline (nepripojený) gurma

    Podnikateľ gurma
    Má niekto skúsenosť s nejakou leasingovkou,ktorá dokáže leasovať nehnutelnosť?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Pozri sa na RPOM tych "neuzernickych" nebankoviek.. nie je nic neobvykle ked sa im RPMN vysplha vysoko nad 50 % p.a. To nepovazujes za uzeru?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Skusil by som mailom oslovit vsetky.. teraz vsetkym klesa business tak niektore urcite budu napomocne a nakoniec mozno bude este aj z coho vyberat..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.