Zavrieť

Porady

existujuca s.r.o.-novy shop?

Mal som vybrate jedno meno pre domenu. Tato domena nie je obsadena ale vsimol som si, ze existuje sro s menom takejto firmy. Mozem si zakupit tuto domenu a prevadzkovat tam nieco aj ked v Povazskej Bystrici je sro a tymto menom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    lucius, co tak vymysliet uz poriadny nazov domeny

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    no mily padro, je zaujimave ze ored dvoma tyzdnami som myslel na to asi 7 h a vsetky domeny co mi napadkli boli obsadene. tereay mi napadlo jedno a zhodou okolnosti je to firma v PB. Uz viac krat som na to myslel. Neni to take lahke. Ved navrhni nieco originalne.

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    Dáša- no je to možné, len hlavne mi išlo o to, či ma nemôžu zažaklovať alebo niečo také. Nikomu nechcem liezť do biznisu, starám sa len o svoj.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Lucius-IL Pozri príspevok
    Dáša- no je to možné, len hlavne mi išlo o to, či ma nemôžu zažaklovať alebo niečo také. Nikomu nechcem liezť do biznisu, starám sa len o svoj.
    možno by bolo vhodné zistiť, či nemajú na svoj názov ochrannú známku - dá sa preveriť na úrade.
    Celkom by ma zaujímalo, o ktorú firmu ide, nehodíš mi to do ss ?
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Milujem výzvy!!!! Čo keby si zadal oblasť, v ktorej podnikáš a Tvoju zhruba predstavu a názov je na svete, určite Ti pomôžu
    aj ostatní...Môj manžel dal napr. názov svojej firmy odvodený
    od krstného mena svojej dcéry, no a potom sme zistili, že tento
    názov už existuje niekde v Európe, no a čo, veď už všetko bolo
    na svete vymyslené....ale uznávam, je to ťažký ale riešiteľný oriešok....

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
    Milujem výzvy!!!! Čo keby si zadal oblasť, v ktorej podnikáš a Tvoju zhruba predstavu a názov je na svete, určite Ti pomôžu
    aj ostatní...Môj manžel dal napr. názov svojej firmy odvodený
    od krstného mena svojej dcéry, no a potom sme zistili, že tento
    názov už existuje niekde v Európe, no a čo, veď už všetko bolo
    na svete vymyslené....ale uznávam, je to ťažký ale riešiteľný oriešok....
    odpoviem za luciusa, snáď si to dobre pamätám

    internetový obchod s elektronikou

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    no lucius, ja neviem ci to ma byt zase eshop s elektrom alebo nieco nove,... ja ked som pre seba vymyslal tak mi to trvalo tyzden, a tiez som si myslel ze je uz vsetko obsadene, a predsa ma napadlo, "autovybava.sk" pre shop s autodoplnkami myslim dobry nazov, takze to chce len porozmyslat, ale co si mal doteraz eshop s elektrom tak nazov: "ciello.sk: a "pc-empire.sk" sa mi zda byt ukazka toho ako by nazov nemal vyzerat.

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    No ma to byt eshop kde bude viac okruhov. Uvediem priklad zahrada-elektro-pocitace-hodinky-mobily-oblečenie-kúpeľňa-parfém

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    a to chces zvladnut taky eshop?? trufas si.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    v tom prípade by som volila radšej viac eshopov. Mne osobne sa mix obchody nepáčia.
    Ale to je len môj názor - na veľa vecí mám iný ako okolie

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    mne sa tiez mix shopy nepacia, lucius kde ty chodis na tie nazvy a ak ti mozem odporucit nepustaj sa do takeho shopu. Neviem si predstavit ako to chces zvladat.

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    NO zvladat to jasne, ze chcem. Proste ked nieco clovek chce, tak musi preto aj nieco robit. estilo je obchod so snackovym oblecenim v anglicku. No skus navrhnut meno pre ten moj shop.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    kúp si doménu smer.sk za 50 000eur a máš super doménu Huuu dnes som zjedol vtipnú kašičku

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    na znackove oblecenie je to dobre, ale na elektro ... hmm vobec.... no ja mam len jedno zameranie eshopu, ale uz dost poloziek, to budes v tom mat riadny chaos, ty chces urobit nieco ako je hej.sk ale to je o x ludoch a x milionoch kapitalu.. ale rob ako myslis.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    padro Pozri príspevok
    na znackove oblecenie je to dobre, ale na elektro ... hmm vobec.... no ja mam len jedno zameranie eshopu, ale uz dost poloziek, to budes v tom mat riadny chaos, ty chces urobit nieco ako je hej.sk ale to je o x ludoch a x milionoch kapitalu.. ale rob ako myslis.
    pravda. pre hej.sk maká minimalne 20 - 30 ludi. Take nieco sa da robit bud vo velkom, alebo vobec. Nevediet prekryt dopyt je rovnako zle, ako nemat ziadny dopyt...

    Lucius-IL je offline (nepripojený) Lucius-IL

    Lucius-IL
    ludia viem o com hovorite, ale prosim skusme sa vratit ku teme, alebo navrhnut meno. dakujem vsetkym

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.