Zavrieť

Porady

ako zbohatnúť a pritom nekradnúť?

A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami.
Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Normálne, ako všetci slovenskí rýchloukvasení milionári . poctivou prácou .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Johanka
Normálne, ako všetci slovenskí rýchloukvasení milionári . poctivou prácou .
Stále sa hovorilo, že poctivou prácou ešte nikto nezbohatol. Možno, že sa to dá, len stále neviem ako na to. Pracujem, pracujem a stále nič. :p
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Bolo by založiť nejakú stranu,alebo nejakým iným spôsobom sa dostať do parlamentu.Stačí tam pobudnúť krátku dobu,kašlať na ľudí a už máte miestečko v iných kruhoch navždy,podotýkam,že musíte byť " bez chrbtovej kosti"....za krátku dobu ste milionár
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ilona
Bolo by založiť nejakú stranu,alebo nejakým iným spôsobom sa dostať do parlamentu.Stačí tam pobudnúť krátku dobu,kašlať na ľudí a už máte miestečko v iných kruhoch navždy,podotýkam,že musíte byť " bez chrbtovej kosti"....za krátku dobu ste milionár
V tomto momente na mňa sadla myšlienka názvu strany. Strana poradcov. :p A je nás:p na založenie dosť. Hurá, hurá, ide sa do parlamentu ...:p
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Tweety
V tomto momente na mňa sadla myšlienka názvu strany. Strana poradcov. :p A je nás:p na založenie dosť. Hurá, hurá, ide sa do parlamentu ...:p
maji, parlament má len 150 kresiel, a nás je vyše 11000, tak ktorí budú tí "vyvolení"?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

vladan
maji, parlament má len 150 kresiel, a nás je vyše 11000, tak ktorí budú tí "vyvolení"?
Neboj, urobíme kasting, alebo reality šou!:p :p
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Tak podľa mňa politici majú byť poriadne ukecaní a kandidátov je len na šuťáku viac ako dosť
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
vladan
maji, parlament má len 150 kresiel, a nás je vyše 11000, tak ktorí budú tí "vyvolení"?
Vladi a ty si dze bula, ked sme na husacine stranu zakladali, kreslá rozdeľovali....
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Ona došla neskoro. To už bolo všetko rozdelené.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Tweety
Stále sa hovorilo, že poctivou prácou ešte nikto nezbohatol. Možno, že sa to dá, len stále neviem ako na to. Pracujem, pracujem a stále nič. :p
Práca je len posledný zúfalý pokus ako získať nejaké prostriedky na prežitie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

luebchenko
Vladi a ty si dze bula, ked sme na husacine stranu zakladali, kreslá rozdeľovali....
Takže ste ma predbehli s tou stranou a založili ste ju na tej husacine? :p
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

andrej_rv
Práca je len posledný zúfalý pokus ako získať nejaké prostriedky na prežitie
Žeby som bola takým zúfalcom!?
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
hej založili.. a skoro každý mal nejaké teplé miestočko
a klikla som omylom na súhlas, namiesto rýchla odpoved ach jaj..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

babenko1
hej založili.. a skoro každý mal nejaké teplé miestočko
a klikla som omylom na súhlas, namiesto rýchla odpoved ach jaj..
Strany sú hlavne o tom. A aký ste jej dali názov? Taký aký som napísala v príspevku vyššie, ktoré rezorty ste si podelili?
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
mňa sa veru nepýtaj, ako sa to volá, kto bol akým ministrom viem jedine to, že endrju bol minister alkoholu - k tejto téme by viac povedala luebchenko.. tá to tam mala pod palcom
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

babenko1
mňa sa veru nepýtaj, ako sa to volá, kto bol akým ministrom viem jedine to, že endrju bol minister alkoholu - k tejto téme by viac povedala luebchenko.. tá to tam mala pod palcom
Vy ste tam založili nielen stranu ,ale rovno aj nové ministerstvá?
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
jasné... ved píšem, že sa to tam aj rozdelilo
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

O tom ministerstve alkoholu som ešte nepočul. Nemalo to byť ministerstvo pre nalievanie všetkých dobrých nápojov?
Okrem toho viem, že jednej veľmi známej osobnosti Porady bolo pridelené ministerstvo čokolády.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nie je náhodou voľné miesto na tom ministerstve čokolády?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Koľko vzniklo nových ministerstiev?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať