Zavrieť

Porady

registracia obchodnikov so zdravotnickym materilaom

Mojim podnikatelskym zamerom je nakup a predaj materialov, dezinfekcnych prostriedkov a techniky pre stomatologov. Je potrebna nejaka registracia, pripadne povolenie nejakou statnou organizaciou (ŠUKL...). Co musim splnat, aby som mohol v tejto oblasti podnikat?
Vie niekto poradit v tomto smere, budem povdacny. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    miso21 Pozri príspevok
    Mojim podnikatelskym zamerom je nakup a predaj materialov, dezinfekcnych prostriedkov a techniky pre stomatologov. Je potrebna nejaka registracia, pripadne povolenie nejakou statnou organizaciou (ŠUKL...). Co musim splnat, aby som mohol v tejto oblasti podnikat?
    Vie niekto poradit v tomto smere, budem povdacny. Dakujem
    Aký materiál chceš nakupovať a predávať, od koho budeš nakupovať a komu predávať? Budeš to mať veľkoobchod, maloobchod, budeš mať zriadený veľkosklad? Skús stránku Ministerstva zdravotníctva, prípadne aj stránku ŠUKLu.

    miso21 je offline (nepripojený) miso21

    miso21
    Zatial ide o nakup materialov pre stomatologov, vsetky su certifikovane EU certifikatmi a bezne predavane na Slovensku. Velkosklad zatial robit nebudem. Ide o nakup tychto materialov v zahranici a predaj koncovym zakaznikom stomatologom ( najprv na Slovensku, neskor mozno aj v Cesku). Teda nie som vyhradnym distributerom nejakej znacky materialov. SUKL som skusal, telefonicky mi vysukali, co vsetko musim splnat a potom ma odkazali na legislativu na ich strankach, avsak tam som nic nenasiel co by sa viazalo na moj pripad.
    Min. zdravotnictva ma odkazalo na SUKL, tam som telefonicky rozpraval s nejakym ved. odd. na moje mailove otazky vobec nereaguju.

    registracia obchodnikov so zdravotnickym materilaom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.