Zavrieť

Porady

kde investovat

mam k dispozicii nejaku sumu penazi, nieje to bohvieco, ale v najblizsej dobe nemam v plane nic vacsie kupovat, tak som sa rozhodol pre vklad do niektorej z bank.
Pamatam sa ze na porade som uz davnejsie videl odkaz na nejake on line porovnavanie bank s roznymi moznostami urokovymi sadzbami atd ... ale nemozem ten odkaz najst.
Vedeli by ste mi poradit (mozno aj nejaku banku z vhodnym produktom) nechcem sa ale viazat viac ako na 12, max 24 mesiacov
Usporiadat
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

www.openiazoch.sk tam mas moznosti a poradenia az az
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

Ahoj myslel si asi tento link www.totalmoney.sk
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

mozno aj hej, ja si presne nepamatam, ale asi hej
0 0
holos holos

holos je offline (nepripojený) holos

viem o niečom zauimavom.
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

no tak sem s tym
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Hovorí sa že iba investícia do alkoholu zaručí 40%
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

niekedy aj 72% zaruci
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Mozno aj tento: http://www.financnahitparada.sk/terminovane-vklady
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

Zdravim, na tak kratku dobu nema velmi zmysel nieco ine ako TV alebo dobry sporiaci ucet. Ako ochrana pred inflaciou.
A samozrejme, ked su tvoje osobne financie vyriesene a nadstavene spravne.

Ine sposoby ako napr. investovanie su nevhodne, iba ak spekulacia
0 0
diry diry

diry je offline (nepripojený) diry

v dnešnej dobe asi najlepšia investícia je do zlata - http://www.goldinvest.sk/ponuka/zlate-tehlicky
0 0
sibylla sibylla

sibylla je offline (nepripojený) sibylla

egocentrička
do fyzického investičného zlata, tam máš neviazaný vklad, kedykolvek môžeš vybrať hotovosť a myslím zúročenie je tam aj 20%
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

pozor na vysku marze/provizie pre predajcu "investicneho zlata" v niektorych pripadoch. V niekdy je to aj okolo 40%.

Aby zisk z takejto investicie nesiel do plynu resp. zisk sa ukaze len po dlhej dobe.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ten goldinvest ak dnes kúpim 5 kg striebra za 5967 eur a dnes ho predám, tak som v strate 1552 eur, z toho mi vychádza okolo 35 % marža, u zlata to budú mať podobné ale nemajú cenník...
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

Nandrolon Pozri príspevok
ten goldinvest ak dnes kúpim 5 kg striebra za 5967 eur a dnes ho predám, tak som v strate 1552 eur, z toho mi vychádza okolo 35 % marža, u zlata to budú mať podobné ale nemajú cenník...
Tomu sa hovori spread.. rozdiel medzi kupnou a predajnou cenou a je dost mozne ze v tom rozdiely je zaratana ta marza.
Otazka je za aku dobu trh vyrovna a preskoci tento rozdiel.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

presne tak ako pri "kšeftovaní" s devízami/valutami...
a to ešte ktovie či je to v tom už zarátané celé, alebo budeš platiť v hotovosti ešte nejakú províziu.
No aj tak sa mi zdá tento rozdiel nákup/predaj dosť vysoký, ale musím sa priznať že v tomto sa nevyznám, neviem ako sa ceny pohybujú inde. Tento druh obchodov je pre mňa španielská dedina...
0 0
Micheallin2003 Micheallin2003

Micheallin2003 je offline (nepripojený) Micheallin2003

Nandrolon Pozri príspevok
presne tak ako pri "kšeftovaní" s devízami/valutami...
a to ešte ktovie či je to v tom už zarátané celé, alebo budeš platiť v hotovosti ešte nejakú províziu.
No aj tak sa mi zdá tento rozdiel nákup/predaj dosť vysoký, ale musím sa priznať že v tomto sa nevyznám, neviem ako sa ceny pohybujú inde. Tento druh obchodov je pre mňa španielská dedina...
preto som spominal ze takyto tip investovania je spekulacia. Bud sa podari alebo nie.Takto sa da "zabavat" v pripade ze Vam ten kapital nebude chybat ako ho stratite.Treba sa pozriet na svoju fin. situaciu a zhodnotit priority a ucel a podla toho zvolit strategiu.
0 0
sibylla sibylla

sibylla je offline (nepripojený) sibylla

egocentrička
to je blbý produkt, určite na súčasnom trhu existujú lepšie, napríklad Partner produkt, kde sa klientovi otvorí zlatý depozit , ktorý funguje normálne ako bežný účet....potrebuješ hotovosť, zadáš príkaz, banka ti predá zlato a ty máš love...jednoducho povedané
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

sibylla Pozri príspevok
to je blbý produkt, určite na súčasnom trhu existujú lepšie, napríklad Partner produkt, kde sa klientovi otvorí zlatý depozit , ktorý funguje normálne ako bežný účet....potrebuješ hotovosť, zadáš príkaz, banka ti predá zlato a ty máš love...jednoducho povedané
Kde sa blizsie dozviem o tom produkte?
0 0
sibylla sibylla

sibylla je offline (nepripojený) sibylla

egocentrička
Nákup sa realizuje jednoduchým vkladom/ prevodom peňazí na účet v slovenskej banke, prípadne na svoj osobný investičný účet v Partner banke. Bez potreby hľadať autorizovaných obchodníkov so zlatom pri každom nákupe.
Úplná flexibilita a voľnosť klienta pri vkladaní a disponovaní, bez zbytočných povinností, sankcií alebo obmedzení výberov, umocnená možnosťou tzv. Lombardného úveru, zabezpečeného zlatom v depozite klienta.
Maximálna a okamžitá likvidita, príznačná pre fyzické investičné zlato. Zlato je „okamžite“ predajné a cena predaja je transparentne dohodnutá s bankou už pri nákupe. Klient tak nie je odkázaný na „tortúru vyjednávania a hľadania záujemcu o nákup jeho zlata ak potrebuje hotovosť. Predajom svojho fyzického zlata sa vôbec nezapodieva, banka mu ho garantovane na požiadanie odkúpi sama,okrem toho klient m on line prístup do svojo depozitu na net.strnkach, kde si to všetko sleduje, je tam maximálna a okamžitá likvidita...

ak potrebuješ bližšie info, skús ma kontaktovať mailom, prepošlem ti link, ktorý dostávajú klienti
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

len jedno mi v tomto nesedí.
V banke sedí veštec so sklenenou guľou, keď už pri nákupe mi oznámia odkupnú cenu? alebo je výnos tak malý a riziko pre klienta tak veľké že si to môže banka dovoliť a prípadnú stratu prefinancovať sama???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať