Zavrieť

Porady

Viedeň

Chystáme sa do Viedne. A chceli by sme sa opýtať, či niekto nevie, kde sa dá zadarmo, alebo lacno zaparkovať pri Prateri a Schonbrunne.
Ďakujeme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    1Dara Pozri príspevok
    V nedelu sa chystam do Viedne, ako je to momentalne s parkovanim?
    vikendy su vzdy zadarmo, akurat ze vtedy je tam vsetko zatvorene, aspon teda obchody
    avalik po obchodoch nechceme chodit

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    ... alebo si klikni na wienerlinien.at a tam nájdeš Fahrplanauskunft a zadáš Start Ziel a klikneš na Suchen potom zadáš časy a máš spojenie.
    arizona ved aj ja som jej pridala priamy link,kde hned moze zadavat udaje start-ciel .-)

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    layla Pozri príspevok
    Ahojte!

    V pondelok sa chystame do Viedne, preto by som sa chcela spytat, ako sa dostaneme zo stanice Sudbahnhof na Stephansplatz, tam by sme sa chceli trosku pomotkat po centre a potom by sme chceli ist do Schonbrunnu. Za odpovede vopred dakujem.
    Skus preklikat linky v starsej teme http://www.porada.sk/t166413-doprava-vo-viedni.html


    http://www.wienerlinien.at/media/fil...yplan_5614.pdf
    http://efa.vor.at/wvb/XSLT_TRIP_REQUEST2?language=en

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Zalezi v aky den... ja chodim do Viedne cez vikendy, a to je parkovanie po Viedni zadarmo... (pokial samozrejme nemas tabulu s napisom, ze treba pouzit karty )

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    caki89 Pozri príspevok
    Chystáme sa do Viedne. A chceli by sme sa opýtať, či niekto nevie, kde sa dá zadarmo, alebo lacno zaparkovať pri Prateri a Schonbrunne.
    Ďakujeme
    V obytnej štvrti oproti Prátru sa dá parkovať zadarmo. Pri Schönbrune neviem...

    Nikiti je offline (nepripojený) Nikiti

    Nikiti
    Prater je 2 obvod, cez tyzden od 9- 22 hod kurzparkzone, musis si kupit listok, nemyslim, ze by tam boli ulice, kde to neplati, ale to neznamena ze dostanes pokutu, zalezi na pochodzkarovi a Schönbrunn je 13. obvod, tam sa da zaparkovat v pohode aj cez tu hlavnu v 14. obvode.

    layla je offline (nepripojený) layla

    layla
    Ahojte!

    V pondelok sa chystame do Viedne, preto by som sa chcela spytat, ako sa dostaneme zo stanice Sudbahnhof na Stephansplatz, tam by sme sa chceli trosku pomotkat po centre a potom by sme chceli ist do Schonbrunnu. Za odpovede vopred dakujem.

    deni10 je offline (nepripojený) deni10

    deni10
    layla Pozri príspevok
    Ahojte!

    V pondelok sa chystame do Viedne, preto by som sa chcela spytat, ako sa dostaneme zo stanice Sudbahnhof na Stephansplatz, tam by sme sa chceli trosku pomotkat po centre a potom by sme chceli ist do Schonbrunnu. Za odpovede vopred dakujem.

    Do centra by som sa vybrala peso. Napr. hned pri stanici je Belveder zahrada. A ak sa Ti velmi chodit nechce, ze mas len urcite miesta, ktore chcete vidiet, tak sa presuvajte metrom. Je to rychle a velmi jednoduche.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.