Zavrieť

Porady

pagefile.sys

Chcel by som sa spytat, 31.marca sa my v (C: ) vytvoril subor pagefile.sys.Nepytal by som sa, ale ma 411MB, a naco sluzi? Neviem, preco sa vytvoril,vymaze sa sam??Pretoze je to systemovy subor a vymazat sa neda.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Je to subor ktory ti supluje nedostatok pamati v PC.
    Mat ho na disku je uplne normalne a treba ho tam nechat ked ho system potrebuje.
    Podla mna tam bol aj predtym len si si to nevsimol lebo normalne je skryty a asi si zmenil nejake nastavenie a by ti zobrazovalo aj skryte subory.
    Da sa aj zmazat aj preniest na iny disk ale zmazanie moze sposobit ze to systemu bude vadit a nebude dobre fungovat.

    Zamoro je offline (nepripojený) Zamoro

    Zamoro
    Aha,vsimol som si to tak, pretoze som si zvolil v GlaryUtilites analyzu disku a my roztriedilo priecinky a subory podla velkosti...No a ten pagefile.sys bol najvetsi.Ozaj teraz ma uz len velkost 380MB.Tak neviem ci postupne to velkost klesa,alebo co.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Systém si riadi jeho veľkosť sám podľa potreby.
    Kľudne to ignoruj akurát treba rátať s nejakou rezervou miesta na disku preň.
    Inak sa doporučuje dať ho na iný disk ako systemovy ak je.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.