Zavrieť

Porady

Prosím poradte mi...

Mám problém s priateľkou, pretože ona chce sex raz za dva týždne a dokonca dodáva, že žena vždy z dvojice určuje, kedy bude sex... o to, by nešlo, ale mna celkom často, ak nemám sex, tak ma vážne bolia semenníky... poradte mi niekto, ako to mám vyriešiť... vopred dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
tomgunny Pozri príspevok
Mám problém s priateľkou, pretože ona chce sex raz za dva týždne a dokonca dodáva, že žena vždy z dvojice určuje, kedy bude sex... o to, by nešlo, ale mna celkom často, ak nemám sex, tak ma vážne bolia semenníky... poradte mi niekto, ako to mám vyriešiť... vopred dakujem
Nauč sa to robiť tak, aby ona chcela sex tak často ako Ty. A kde Ti môžu poskytnúť také školenie asi vieš. Veď si študent. Dúfam, že nie na základnej škole. Lebo tam sú žiaci, nie študenti. Podľa mňa by si sa mal obrátiť na Pokec, tam Ti dajú kvalifikovanejšie rady.

Hlasovalo 6 pouzivatelov

Užitočné (6)
JarkaL, Danielle369, wagner, uct2007, Lilka 1, adi11
6

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav
Tému uzamykám.

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Eulalia
Prečo mi to pripomína tému, ktorú asi pred 2 rokmi založil istý nick alaster?
P.S. Bolo to o povinnosti zamestnávateľa poskytovať zamestnancom toal.papier - to pre tých, čo si to už nepamätajú.

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
Skúšal si masturbáciu? Pomáha na zníženie tlaku

Hlasovalo 1 pouzivatelov

Užitočné (1)
Danielle369
(5)
uct2007, Timka1, Xanti, arizona, monika74
1

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
hovoríš, že tvojím problémom sú bolestivé semenníky...tak áno, rob si to sám....
pokiaľ je problémom tvoja partnerka, ta si premysli, prečo si s ňou.
pokiaľ si s ňou preto, aby si mal pravidelný sex, tak niečo nie je v poriadku....
pokiaľ k nej cítiš niečo, tak potom čo riešiš....choď do sprchy a pracuj na sebe...
sex sa rodí v hlave....k tomu sa nedá prinútiť...resp. dá, ale to by sa ti páčilo, keby tvoja priateľka s tebou spávala len preto, že ty máš chuť?

rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

rastik000
Raz za 2 týždne..???? Podľa mňa to je veľmi ale veľmi málo. Treba sa poobzerať po iných možných príčinách.A to, že žena určuje kedy kde a ako s tým tiež neako nesúhlasím, skús byť tak trošku dotieravý a uvidíš, že sa to zlepší...Teda mne to vychádza vždy...DD

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Na odľahčenie
tomgunny Pozri príspevok
takže chceš povedať, že je to v poriadku a mam si to robiť aj sam???
"Sebauspokojovanie, to je sex s osobou, ktorú máme výnimočne radi." Woody Allen

http://sk.wikipedia.org/wiki/Masturb...ia#Cit.C3.A1ty

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
No teda, ja som otvorila túto tému v tom, že niekto má problém s účtovníctvom, aleba s daňou, ale tu je antiproblém, niekto sa nezmestí do vlastnej kožky...

Prosím poradte mi...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.