Zavrieť

Porady

Predaj spotrebiteľského balenia v daňovom voľnom obehu

Som začínajúci živnostník vo velkoobchode s alkoholom. Začal som pred 7 mesiacmi a ešte stále som v strate aj ked už sa to zlepšuje. Ako som však zistil od 1.1.2011 budem musiet zatvoriť "krám" lebo naša sociálna vláda schválila zákon ktorým sa ocitnú tisíce ludí na úrade práce. Tí čo poznajú novelu zákona 105/2004 o Predaj spotrebiteľského balenia liehu v daňovom voľnom obehu vedia že od tohto dátumu bude moct ako velkosklad s alkoholom fungovať len ten kto má minimálne 10 zamestnancov a iné podmienky. Spomínam len 10 zamestnancov lebo myslím že to je najvačšia prekážka. Je niekto v podobnej situácii? Zvažujem žalobu alebo sťažnosť na ústavný súd, ale sám asi nepochodím. Bolo by dobré sa spojiť. Má niekto podobný názor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janek77 je offline (nepripojený) janek77

    janek77
    nechcem naliehat, ale myslím si že je vela ludí čo sa tento problém týka a žiadny konkétny návrh tu nevidím

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    janek77 Pozri príspevok
    nechcem naliehat, ale myslím si že je vela ludí čo sa tento problém týka a žiadny konkétny návrh tu nevidím
    Je tu toho viac, treba hľadať, pozri napr. http://www.porada.sk/1254969-post41.html

    janek77 je offline (nepripojený) janek77

    janek77
    dik to mam vsetko preluskané, chcem len vedieť či tý ktorí to nesplňajú sa stým zmieria a skončia, alebo stým chcú niečo robiť a povedať tým debilom vo vláde že sme tu?

    Predaj spotrebiteľského balenia v daňovom voľnom obehu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.