Zavrieť

Porady

vyberove konanie - statna sprava

ahojte. chcem sa spytat ci mate skusenosti s vyberovym konanim do statnej spravy - danovy urad. dostala som totiz pozvanku na vyberove konanie a pocitala som si na nete kadeco.. nemam za sebou nikoho.. tak ci je vlastne sanca sa tam dostat alebo nie..
dostali ste sa tam niekto bez protekcie ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    zuzik311 Pozri príspevok
    viem toto vsetko som citala. len ma zaujimalo ci je tam sanca sa dostat lebo by som tam velmi chcela ist robit.. ci mozem byt aspon trochu optimista :-)
    Ale optimistka byť môžeš,
    občas sa stane a aj motyka vystrelí. Z cca kvanta pohovorov do štátnej správy čo som absolvovala, boli až 2 ( dvaja ) ľudia, čo sa dostali do štátnej správy na základe takého to pohovoru.

    Zvyčajne na pohovoroch boli ludia pracujúci v štátnej správe, kt. sa tam dostali v rámci zastupovania a podmienkou bolo prejsť výberovým konaním aby sa dostali z dočasnej štátnej služby do štátnej služby. http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=483
    No ale optimista môžeš byť. Možno fakt motyka vystrelí.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzik311 Pozri príspevok
    ahojte. chcem sa spytat ci mate skusenosti s vyberovym konanim do statnej spravy - danovy urad. dostala som totiz pozvanku na vyberove konanie a pocitala som si na nete kadeco.. nemam za sebou nikoho.. tak ci je vlastne sanca sa tam dostat alebo nie..
    dostali ste sa tam niekto bez protekcie ?
    Pred zadaním otázky stačilo trochu pohľadať.
    http://www.porada.sk/t137776-vyberove-konanie.html

    zuzik311 je offline (nepripojený) zuzik311

    zuzik311
    viem toto vsetko som citala. len ma zaujimalo ci je tam sanca sa dostat lebo by som tam velmi chcela ist robit.. ci mozem byt aspon trochu optimista :-)

    zuzik311 je offline (nepripojený) zuzik311

    zuzik311
    Xanti Pozri príspevok
    Ale optimistka byť môžeš,
    občas sa stane a aj motyka vystrelí. Z cca kvanta pohovorov do štátnej správy čo som absolvovala, boli až 2 ( dvaja ) ľudia, čo sa dostali do štátnej správy na základe takého to pohovoru.

    Zvyčajne na pohovoroch boli ludia pracujúci v štátnej správe, kt. sa tam dostali v rámci zastupovania a podmienkou bolo prejsť výberovým konaním aby sa dostali z dočasnej štátnej služby do štátnej služby. http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=483
    No ale optimista môžeš byť. Možno fakt motyka vystrelí.

    dakujem za odpoved. mne sa dostali 2 byvale spoluziacky bez znamosti, takze dufam, ze aj ta motyka vystreli a dopadne to dobre :-)

    vyberove konanie - statna sprava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.