Zavrieť

Porady

Tescomobile

Zdravím Poraďákov!

Máte niekto skúsenosť s Tescomobile? Príp. aj s prenosom telefónneho čísla od pôvodného operátora ... Dajte vedieť.
Vopred vďaka!!!!!!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Nechcem ta odhovarat ale nie je vsetko zlato co sa blisti!!! Prejdi si to poriadne na tej ich stranke... Oni patria pod O2 a urcite ta to nevyjde lacnejsie ako keby si v O2! Len ti spomeniem, ze 1 min je sice lacnejsia ako v O2 ale maju minutovu tarifikaciu!!! Staci, ze budes volat 1 min. a 1s a zaplatis za 2 min. O2 ma sekundovu tarifu. Kolko prevolas, tolko aj zaplatis. A sms maju lacnejsie v O2 po 1,8sk a tescomobile az 3sk... No zvaz si to... Ludia casto naletia na reklamy a nezistia si detaily a potom len nadavaju....

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    stanco007 Pozri príspevok
    Nechcem ta odhovarat ale nie je vsetko zlato co sa blisti!!! Prejdi si to poriadne na tej ich stranke... Oni patria pod O2 a urcite ta to nevyjde lacnejsie ako keby si v O2! Len ti spomeniem, ze 1 min je sice lacnejsia ako v O2 ale maju minutovu tarifikaciu!!! Staci, ze budes volat 1 min. a 1s a zaplatis za 2 min. O2 ma sekundovu tarifu. Kolko prevolas, tolko aj zaplatis. A sms maju lacnejsie v O2 po 1,8sk a tescomobile az 3sk... No zvaz si to... Ludia casto naletia na reklamy a nezistia si detaily a potom len nadavaju....
    Stando, prepáč....nemáš pravdu citujem:
    Staci, ze budes volat 1 min. a 1s a zaplatis za 2 min.
    ... Tesco mobile má sekundovú tarifikáciu po prvej minúte volania. ...to znamená, keď bude volať 1 min. a 1 sekundu hovor ho bude stáť 0,10166667 €
    Snap143.jpg  

    Miichaela je offline (nepripojený) Miichaela

    Miichaela
    Presne tak, v reklame vyzdvihnú len to pekné a keď príde faktúra - hotová pohroma. Svokra sa tak dobehla. Vyvolávala o dušu, veď to je lacné a keď prišla faktúra . . .

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    alla66 Pozri príspevok
    Stando, prepáč....nemáš pravdu citujem: ... Tesco mobile má sekundovú tarifikáciu po prvej minúte volania. ...to znamená, keď bude volať 1 min. a 1 sekundu hovor ho bude stáť 0,10166667 €
    Tak, sorry za nie uplne spravne info. Ale aj tak ja osobne by som do toho nesiel. Je to drahsie ako napr O2. A to O2 nechcem nejak preferovat ale pomaly si zistujem o nich info lebo nie som spokojny zo svojim operatorom. Urcite taky mali operatori ktori spadaju a vyuzivaju siet nejakeho mob. operatora nebudu mat lacnejsie a vyhodnejsie volania a sluzby ako dany operator...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    stanco007 Pozri príspevok
    Tak, sorry za nie uplne spravne info. Ale aj tak ja osobne by som do toho nesiel. Je to drahsie ako napr O2. A to O2 nechcem nejak preferovat ale pomaly si zistujem o nich info lebo nie som spokojny zo svojim operatorom. Urcite taky mali operatori ktori spadaju a vyuzivaju siet nejakeho mob. operatora nebudu mat lacnejsie a vyhodnejsie volania a sluzby ako dany operator...
    Aké informácie? O2 postavilo svoje BTS...."iba" v národnom roamingu T-Mobile SK sa pripojíš len v určitých lokalitách

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    alla66 Pozri príspevok
    Aké informácie? O2 postavilo svoje BTS....v národnom roamingu T-Mobile SK sa pripojíš len v určitých lokalitách
    Vsak prave Ani O2 nie je samostatna siet alebo ako to napisat... Na Slovensku je len Orange a T-Mobile s vlastnim pokrytim...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ...si ma nepochopil.....O2 má vlastnú sieť
    Prikladám mapu pokrytia, kde si skontroluješ intenzitu siete v tvojom okolí...http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/...ta-neobmedzene

    http://coveragemapsk.o2.position.cz/index.php?fs&lang=sk&mode=Z%2b&sess=AwYU1CYILXEFBR UAAAAAgIReQQEA&mapx=539&mapy=527&layers=1
    Naposledy upravil alla66 : 13.04.10 at 18:47

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    stanco007 Pozri príspevok
    Vsak prave Ani O2 nie je samostatna siet alebo ako to napisat... Na Slovensku je len Orange a T-Mobile s vlastnim pokrytim...
    stanco007 - nezavadzaj . O2 vyuziva sice aj BTS-ky T.mobilu v lokalitach, kde este nema postavene vlastne stanice. To ale neznamena, ze nemaju vlastnu siet.

    Logicky zas napr. Tesco mobile nema vlastnu siet, na 100% vyuzíva siet O2.

    To ze v niektorych lokalitach pri O2 funguje stale narodny roaming, ta ako uzivatela nemusi zaujimat. V O2 platis o malicko viacej ako je regulatorom stanovena max cena prepojovacieho poplatku pri volani do inej siete. Ten isty poplatok platis ale aj pri Orange, T-mobile, pevnej linky ak volas do cudzej siete...

    V zahranici (Nemecko, UK) existuju tzv "virtualny" operatori, ktory funguju iba v narodnom roamingu a teda nemaju vlastnu siet. A stale najdu dostatok zakaznikov, ktorych dokazu oslovit. Takze kategoricky tvrdit, ze ked niekto nema vybudovanu vlastnu narodnu siet tak je drahy, je veeelmi zavadzajuce.

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    dalid Pozri príspevok
    stanco007 - nezavadzaj . O2 vyuziva sice aj BTS-ky T.mobilu v lokalitach, kde este nema postavene vlastne stanice. To ale neznamena, ze nemaju vlastnu siet.

    Logicky zas napr. Tesco mobile nema vlastnu siet, na 100% vyuzíva siet O2.

    To ze v niektorych lokalitach pri O2 funguje stale narodny roaming, ta ako uzivatela nemusi zaujimat. V O2 platis o malicko viacej ako je regulatorom stanovena max cena prepojovacieho poplatku pri volani do inej siete. Ten isty poplatok platis ale aj pri Orange, T-mobile, pevnej linky ak volas do cudzej siete...

    V zahranici (Nemecko, UK) existuju tzv "virtualny" operatori, ktory funguju iba v narodnom roamingu a teda nemaju vlastnu siet. A stale najdu dostatok zakaznikov, ktorych dokazu oslovit. Takze kategoricky tvrdit, ze ked niekto nema vybudovanu vlastnu narodnu siet tak je drahy, je veeelmi zavadzajuce.
    Ale ja som sa hlavne zameral na to, ze Tescomobile nie je urcite lacnejsie ako O2 cez ktoru oni funguju... O2 je nova siet a stale sa rozrasta ale aj tak uz teraz konkuruje ostatnym dvom operatorom. V nicom som nezavadzal. A to, ze som pisal, ze je v Tescomobile min. tarifa, tak to viem od 2 ludi co si kupili ich SIM. Ja to overene nemam. Ale kazdopadne je to jedno. Clovek si musi sam vybrat co mu vyhovuje...

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    tu by som doplnil, ze napr. O2 ma v ramci svojej siete volanie po 3. minute zadarmo, u tesco mobile som ziadnu podobnu informaciu nenasiel....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Miichaela Pozri príspevok
    Presne tak, v reklame vyzdvihnú len to pekné a keď príde faktúra - hotová pohroma. Svokra sa tak dobehla. Vyvolávala o dušu, veď to je lacné a keď prišla faktúra . . .
    ...z TESCA ani sracák nechcem....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Len na doplnenie ...cenník :

    http://www.tescomobile.sk/cennik-data.html

    Najviac ma ale zaráža / správny výraz ??? neviem / ...proste , jedná sa mi o to , že tento obchodný reťazec sa pchá už všade ...

    aj tu

    http://rychlepozicky.com/378-tesco-f...y-home-credit/

    Biznis jak s...a ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.