Zavrieť

Porady

matičná

dobry den poradaci ak mam maticnu conroe945pl-glan aky 2-jadrovy procesor by som tam mohol dat na zdroji nezalezi tan musim tak ci tak vymenit
za skore odpovede dakuje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Co s tym ma zdroj? Nove procaky maju mensie spotrebu ako stare aj ked su viacjadrove ... Mam uz dlhsie Quad9300 a zerie menej ako Core2Duo co som mal predtym ... lebo 60nm a 90nm technologia napriklad.
    Mnohi za divia ze mam 425W zdroj na Quad9300 taktnuty z 2.5 na 3.3GHz, 4x1GB DDR2, 2x400GB disk v mirore, 1x1TB disk na store, 1x80 na backup, DVD RW, 3 sietove karty a GTS8800 grafika a tazka pohoda.
    Cele to pri 100% zatazi berie na zasuvke 260W.
    To len tak na margo veci lebo casto vidim 700W zdroje v zostave co ma odber 200W.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    wow toto som ani nevedel ... dik za info ..a fajny pc mas ja teraz robim na takej sunke ze ked nieco kompilujem tak si mozem ist do sprchy kym to skompiluje...zere mi to nervy take pomale ... nuz ale lepsie ako nic zase : )

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Na kompilovanie pomôže pamäť a disky lebo často sa ťahajú libky a hedre z disku, zapisuju sa obj súbory a potom sa to celé linkuje dokopy.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    salvosko Pozri príspevok
    Na kompilovanie pomôže pamäť a disky lebo často sa ťahajú libky a hedre z disku, zapisuju sa obj súbory a potom sa to celé linkuje dokopy.
    Nuz viac ako 2 GB tam uz nedam to je maximum... este som aj swapovanie vypol aby ma disk zbytocne este nebrzdil ... to by bolo este dlhsie ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.