Zavrieť

Porady

platba Ryanaru kartou-kurz Pzl

Neviem od kedy ale pri platbe kartou,platim virtualnou takže minimalizujem naklady na platbu pozriem na kurz v mojej banke dnes zloty 3.8 za euro,no a ahla ryanair mi po zaplateni,na potvrdeni o zaplateni napise ze mi to preratal kurzom 0,27602 eura za zloty,takze nedostanem za svoje euro 3,8 ale len 3,6 zloteho takze mi nakup predrazil o jak ratam 5 %!!!!tak pozor!!!!ryanair ma svoje kurzy valut tak asi to bude aj pri platbe s ceskou korunou,takze za letenku Krakow Edimburg som nezaplatil 65,53 ale 68,73 cim ma obral o 3,23 eura!!!!! Otazka nasiel niekto na ich stranke ich kurzy valut????????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mig21.sk je offline (nepripojený) mig21.sk

    mig21.sk
    za platbu kartou ziadny poplatok platil som mastercard prepaid ta je bez poplatkov a zvlast je uvedeny kurz , ich zloteho voci euru ten som uvedol!!!

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    Ryanair sú dosť... Syn mi objednával spiatočnú letenku, tiež platba kartou, tá prebehla v poriadku, ale nezapočítali do letenky zaplatenú batožinu na spätnú cestu, tak sme museli zaplatiť na letisku v Birminghame pri spiatočnom lete 35 libier...Zdierači...

    platba Ryanaru kartou-kurz Pzl

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.