Zavrieť

Porady

Sekanie hier a vypadavanie hier počas hrania

Mám takúto pc zostavu procesor amd athlon x2 4200 (dvojjadrový), 3gb ram, 1gb graf. karta ati radeon 4600 gigabyte (1GB pamäť, ddr3), systém win 7 ultimate. Hry vyrobené po roku 2008 (devilmaycry4, res5, sims3) my sekajú hry(star wars force unlsh. cod mw2) mi vypadávajú z hry naspäť do win s hlásením program prestal pracovať. Vie niekto prosím poradiť čo s tým.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    a ak vypneš počítač celkom, tak nebude sekať vôbec...

    ale teraz vážne najprv by som v tom pc skúsil nainštalovať nejakú, čo najnovšiu verziu antivíraku a nechal preskenovať celý pc, je možné, že nejaký bordel vyžiera výkon počítača a hra potom nemôže stíhať.
    Ak hry niesu originál, crackmi si mohol zavliecť aj háveď do pc.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    OS W7 32 alebo 64?...najnovjšie drivery na grafiku máš?, pri hrách vypni firewall i antivirák,directX máš nainštalovaný?

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    bobino38 Pozri príspevok
    OS W7 32 alebo 64?...najnovjšie drivery na grafiku máš?, pri hrách vypni firewall i antivirák,directX máš nainštalovaný?
    Ako píše bobino 38.
    A potom ešte by som znížil detaily na minimum. Ak to pojde potom postupne zvyšovať rozlíšenie.

    xxxfm je offline (nepripojený) xxxfm

    xxxfm
    win 32 bit tie hry mi sekajú na najmenších detailoch a je tam direct x 11, ovládače skúsim stiahnuť, antivír nemám, a firewall skúsim vypnúť.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    xxxfm Pozri príspevok
    win 32 bit tie hry mi sekajú na najmenších detailoch a je tam direct x 11, ovládače skúsim stiahnuť, antivír nemám, a firewall skúsim vypnúť.
    Jo tak este vypni firewall a odporucam ist na tuto stranku malo byt ot pomoct ....lol

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    xxxfm Pozri príspevok
    Mám takúto pc zostavu procesor amd athlon x2 4200 (dvojjadrový), 3gb ram, 1gb graf. karta ati radeon 4600 gigabyte (1GB pamäť, ddr3), systém win 7 ultimate. Hry vyrobené po roku 2008 (devilmaycry4, res5, sims3) my sekajú hry(star wars force unlsh. cod mw2) mi vypadávajú z hry naspäť do win s hlásením program prestal pracovať. Vie niekto prosím poradiť čo s tým.
    Problém môže byť buď v tom, že tieto hry nemajú podporu pre Win 7, alebo potom že nestíha GK.

    Sekanie hier a vypadavanie hier počas hrania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.