Zavrieť

Porady

poštovné

Chcem sa opýtať, že keď si dotyčný odráta poštovné vo faktúre, tak či si môže vypísať ešte aj výdavkový doklad a dať to do nákladov. Lebo vlastne to poštovné mu vo faktúre preplatia.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Nejasná otázka: čo znamená, že si poštovné "odráta vo faktúre"?


    Ak ho fakturuje klientovi, tak má príjem, ale zároveň mal aj výdavok, keď to poštovné platil, takže aj výdavkový je nutné vypísať. Prílohou k VPD je doklad o platení poštovného na pošte.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    a_je_to, Lubaba, Paula, Anja111, Mária27
    (1)
    Danielle369
    5

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Rozalka Pozri príspevok
    Nejasná otázka: čo znamená, že si poštovné "odráta vo faktúre"?


    Ak ho fakturuje klientovi, tak má príjem, ale zároveň mal aj výdavok, keď to poštovné platil, takže aj výdavkový je nutné vypísať. Prílohou k VPD je doklad o platení poštovného na pošte.
    Rozalka moja prepááááááááč...išla som ti klepnúť na užitočné a stlačila som aj súhlasím a v tom sa tie políčka premiestnili a kleplo mi to na zábavné...joj som nešikovná od rána...prepáč moja mrzí ma to

    KaSaZa je offline (nepripojený) KaSaZa

    KaSaZa
    Ďakujem, tak som to myslela, že si poštovné priráta k faktúrovanej cene ako samostatnú položku vo faktúre. Má tam konkrétne vypísaný tovar- internetový obchod, plus poštovné. DIk.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.