Zavrieť

Porady

schválenie účt.závierky

Keď som vyhlásenie konateľa o schválení účt.závierky neposlala, môžem dodatočne (do obchodného registra so súvahou, výkazom ziskov a strát a poznámky, ktoré som poslala)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    tu je vyhlásenie
    Maxinka a ak je neschválená účtovná závierka vtedy bude aké vyhlásenie?

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    manus Pozri príspevok
    Nie Daňové priznanie sa tam nedáva, ako píšeš len Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky a Zápisnica alebo Rozhodnutie jediného spoločníka (ak je konateľ sám-jednoosobová sro).
    Zápisnica alebo Rozhodnutie jediného spoločníka nie je povinnou prílohou do OR.
    Vyhlásenie podáva konateľ ako taký ....




    Vyhlásenie v zmysle §9 ods.6 zákona číslo
    530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení



    Dolu podpísaný ............ RČ......., bytom ....... , ako štatutárny orgán spoločnosti .....................IČO: ............., ako oprávnená osoba konať v mene spoločnosti vyhlasujem v súlade so znením §9 ods.6 zákona č. 530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení, že do zbierky listín sa ukladá účtovná závierka za rok 2009 schválená Valným zhromaždením dňa ............ /resp. Rozhodnutím jediného spoločníka/



    V Bratislave ........................









    ................................................
    konateľ spoločnosti

    Naposledy upravil evina : 16.04.10 at 17:11

    IvoM je offline (nepripojený) IvoM

    IvoM
    Lepšie neskoro ako nikdy. Samozrejme, je to nevyhnutná súčasť ja radšej nosím tieto doklady osobne, lebo na podatelni mi aj skontrolujú či niečo nechýba.

    manus je offline (nepripojený) manus

    Som kto som :-) manus
    Inuska17 Pozri príspevok
    Máš aj nejaký vzor? (ale daňové priznanie sa tam neodovzdáva?)
    Nie Daňové priznanie sa tam nedáva, ako píšeš len Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky a Zápisnica alebo Rozhodnutie jediného spoločníka (ak je konateľ sám-jednoosobová sro).

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Do tých vyhlásení sa musí písať aj rodné číslo? Čo ochrana osobných údajov?

    JANA LC je offline (nepripojený) JANA LC

    JANA LC
    Ak som tomu rozumela, v prípade že ÚZ bola schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka ...", teda nie VZ, posiela sa do ZL takto upravené Vyhlásenie...?

    __________________________________________________ _____________
    Vyhlásenie v zmysle §9 ods.6 zákona číslo
    530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení



    Dolu podpísaný ............ RČ......., bytom ....... , ako štatutárny orgán spoločnosti .....................IČO: ............., ako oprávnená osoba konať v mene spoločnosti vyhlasujem v súlade so znením §9 ods.6 zákona č. 530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení, že do zbierky listín sa ukladá účtovná závierka za rok 2009 schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka " dňa...



    V Bratislave ........................









    ................................................
    konateľ spoločnosti

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    JANA LC Pozri príspevok
    Ak som tomu rozumela, v prípade že ÚZ bola schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka ...", teda nie VZ, posiela sa do ZL takto upravené Vyhlásenie...?

    __________________________________________________ _____________
    Vyhlásenie v zmysle §9 ods.6 zákona číslo
    530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení



    Dolu podpísaný ............ RČ......., bytom ....... , ako štatutárny orgán spoločnosti .....................IČO: ............., ako oprávnená osoba konať v mene spoločnosti vyhlasujem v súlade so znením §9 ods.6 zákona č. 530/2003 Z.z. o obchodnom registri v platnom znení, že do zbierky listín sa ukladá účtovná závierka za rok 2009 schválená " Rozhodnutím jediného spoločníka " dňa...



    V Bratislave ........................









    ................................................
    konateľ spoločnosti



    A to Rozhodnutie jediného spoločníka má ako vyzerať? Máte prosím nejaký vzor???

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tlačítko "hľadaj" a kľúčové slová
    Rozhodnutie jediného spoločníka
    ti pomôžu nájsť vzor.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.