Zavrieť

Porady

Obchod www.stavebninyonline.sk

Nakupoval niekto v tomto obchode?Platbu za tovar chcú vopred tak by som nerád naletel.Ceny maju neskutočné!
Napr. Nobasil FKD 100mm 11,84 Eur/ m2 !!! a inde som našiel ceny okolo 19,46 Eur/m2
zaváňa to podvodom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    goosesk je offline (nepripojený) goosesk

    goosesk
    este som nepocul o polskom NOBASILE.... firmu Nobasil kupila firma KnaufInsulation. vyrobky Nobasilu ako FKD, PTN, MPN a podobne sa vyrabaju v novej bani na slovensku. Vyrobky Knauf insulation ako su rolky classic, unifit a pod. sa vozia z ciech.

    v polsku nieje ziadna vyrobna spolocnosti Knauf.


    Problemy s polskymi vyrobkami poznam velmi dobre, od ich polystyrenu az po sietky. Ale tie su vacsinou z ciny. Problem je vzdy v ludoch, jednoducho ak im ponukam sietku OMFA s ETAG4 za 18sk/m2 ,, a vedla maju sietku MASTERPLAST za 12sk/m2 ,,, tak jednoducho musim aj ja mat alternativu pre rozumnych ludi, ktory robia pre seba a preto investuju ,,,a pre blbych, ktori setria,, resp. blbsich, ktori stavaju na kseft a im je to jedno.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Podla mna to vyzera byt OK.. podvodnici si nezvyknu davat na web kompletne kontaktne udaje..

    goosesk je offline (nepripojený) goosesk

    goosesk
    ked reklama tak reklama... Tie ceny vobec niesu take uzasne. Uplne bezne predavame za ovela lepsie ceny ako maju tam.

    tak napriklad spominane FKD mame na webe za 11,26 Eur/m2 s DPH vratane dopravy na miesto, a platit mozte az po privoze a kontrole tovaru.

    To je bezna cena, da sa dohodnut este lepsia,, ked sa berie cely zateplovak.

    nasa stranka www.zateplujem.sk je tam len zlomok toho co dodavame.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    goosesk Pozri príspevok
    ked reklama tak reklama... Tie ceny vobec niesu take uzasne. Uplne bezne predavame za ovela lepsie ceny ako maju tam.

    tak napriklad spominane FKD mame na webe za 11,26 Eur/m2 s DPH vratane dopravy na miesto, a platit mozte az po privoze a kontrole tovaru.

    To je bezna cena, da sa dohodnut este lepsia,, ked sa berie cely zateplovak.

    nasa stranka www.zateplujem.sk je tam len zlomok toho co dodavame.
    Noooo tak to su naozaj dobrééé ceny ale zodpovedatá tomu aj kvalita? upozornili ma murári nech nekupujem Poľský Nobasil FKD nakoľko je z vinkľa a pri zateplovaní nesedia špáry Pošli ss či je možne sa dohodnúť na dobrej cene pre všetky zateplenia ,ktoré budem potrebovať pri stavbe r.d.Platím cash
    www.StavebninyOnline.sk nikdy nepredavali prvky hrubej stavby (ani zateplovacie materialy). Zjavne doslo k zamene e-shopov. Existuje e-shop predavajuci uvedeny material s podobnym nazvom (www.onlinestavebniny.sk). Poprosime prispievatelov, aby si najskor overili udaje kym ich uvedu v prispevku.

    S pozdravom

    kolektiv StavebninyOnline.sk

    Obchod www.stavebninyonline.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.