Zavrieť

Porady

Bolesti v podbrusku

Dobry den prajem vsetkym!
Potrebovala by som radu, uz asi dva tri tyzdne mam bolesti v podbrusku,
taka tlakova bodava bolest,najma pri chodzi a sklanani sa. Gynekolog mi vravel, ze mam vsetko v poriadku, ze ma nema co boliet,.a preto neviem ci to je z gynekologickeho okruhu alebo nieco s mocovym..pri utralzvuku sa mam opytal, ci mamca bola operovana na maternicu,neviem ci to suviselo nieco s tym. preto ak ma niekto podobny problem, rada prijmem nazory a rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ubka je offline (nepripojený) ubka

    ubka
    Dievčatá, tie ťažkosti môžu byť naozaj dôsledkom zápalu močových ciest, ale aj blokádou v chrbtici a tiež ochabnuté brušné svalstvo. Nechcem sa vás dotknúť, nepoznám vás konkrétne.
    Určite však pocítite úľavu, ak sa odhodláte odskúšať moju radu.
    Pite 10 dní čaj z Prasličky roľnej..
    1 liter vody dať variť a po zovretí nasypať dve polievkové lyžice sušenej prasličky, stíšiť oheň a dvadsať minúť variť zakryté. Odstaviť z ohňa a nechať ešte pol hodinu zakryté. Potom precediť do termosky a vypiť do 19 hod.
    Každý deň čerstvý vývar.
    Postrúhať 25 dag surového zeleru , primiešať 2 pol. lyžice medu. Držať v chladničke. 3 x denne 1 pol. lyžica, zjesť všetko.
    Dajte vedieť, teším sa na pozitívnu odpoveď.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pekný večer.

    Bolesť v podbrušku môžu spôsobovať okrem iného aj chlamýdie , ktoré vyvolávajú infekcie močovopohlavného a reprodukčného systému .

    Je potrebné kontaktovať gynekológa, urológa alebo obvodného lekára, ktorý Vás odošle na príslušné vyšetrenia.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Tak na toto by som aj ja chcela odpoveď....už mesiac a pol mám vkuse bolesti, beriem už tretie antibiotika a úľava žiadna....z gynekologického hľadiska všetko v poriadku, takže je to údajne zápal močových ciest...ide ma poraziť už z toho...najhoršie je, že si nemôžem dovoliť odísť z roboty na celý deň k doktorovi....ak to takto pôjde ďalej, tak to vidím na PN-ku....kvôli chodeniu od jedneho lekára k druhému...

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    A pitný režim, bolesti môže spôsobovať aj pomalý pohyb plných čriev a tvrdej stolice, viac bieleho jogurtu zjesť alebo aktivie...Ja si kúpim polkilové balenie bieleho jogurtu a dám si aj ráno aj večer, tak do dvoch dní ho zjem...Skúste, možno pomôže a je to zdravšie ako všelijaké lieky...
    dobry den.mna zaujima pichlava bolest v podbrusku neni to neustala bolest.je to len obcas ale dost to pichne a niekedy zaboli aj vajecnik.beriem antikoncepciu.menstruaciu som mala hned po dobrani liekov.v prvy den po menstruacii som zjedla dalsiu tabletku a v ten den som mala aj nechraneny pohl.styk.je mozne zeby som otehotnela a tie pichlave bolesti su priznakom tehotenstva?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.