Zavrieť

Porady

Ako nainstalujem skener?

Mám tlačiaren HP, 5610 all in one, a potrebovala by som zistit, co si mam naistalovat do pc, aby sa mi dalo skenovat..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Nainštalovať pomocou inštalačného CD, prípadne stiahnuť program z internetu.

    http://www.porada.sk/t130808-skenovanie-textu.html

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    K tlačiarni by si mala mať priložené CD kde sú ovládače a asi aj nejaký obslužný program, s ktorým by si si mala vystačiť. Ak nemáš, stiahni tu.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Stiahni si ovládače od výrobcu podľa operačného systému - HP Deskjet and Officejet Full Feature Software and Drivers.
    Nainštaluješ a pribudne ti ikona na skenovanie a všetky veci s tlačiarňou.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    nic nepotrebujes naistalovat .... ja mam tiez scener od HP a nico m s neistaloval a to mam XP ... ale az tak velmi si prahjes tak k scaneru si dostala cd to to tam pichni a daj instalovat drivery z neho pripadne nejake utility na scenovanie a drivery sa ti same doistaluju ... priapdne si kukni v spravcovi zariadenia ci ti vobec identifikovalo ten scaner ... : )az netusis co aako ... mozzem ti na dialku helpnut s tym ... pouzivam www.teamviewer.com ... tak sa docitas ako to funguje az chces napis mi sukromnu spravu
    Naposledy upravil sfinks : 18.04.10 at 13:16

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Nacio iny soft ked od HP mas k tomu komplet aplikacie v cene zariadenia. Len stiahnut a zinstalovat.
    Scaner je potrebne urcite instalovat, ak je spojeny s tlaciarnou toboz. Ide len o tom ci treba instalovat v ramci siete alebo len single pre jeden PC.Ak v ramci siete, cize 2 a viac PC 1 tlaciaren so scanerom, treba zistit aj IP adresy.

    Ako nainstalujem skener?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.