Zavrieť

Porady

vypisy z uctu

Zdravim,
ked si mam k fakturam pripajat aj vypisy z uctu, tak jedine co si najdem v internet bankigu je ten suhrnny vypis. To si mam vytlacit normal mesacny vypis a so zvyraznovacom zaciarknut o ktory pohyb islo ci ako?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    holister Pozri príspevok
    Zdravim,
    ked si mam k fakturam pripajat aj vypisy z uctu, tak jedine co si najdem v internet bankigu je ten suhrnny vypis. To si mam vytlacit normal mesacny vypis a so zvyraznovacom zaciarknut o ktory pohyb islo ci ako?

    Dakujem
    Ja si k uhradeným faktúram neprikladám výpis z účtu. Tento mám založený zvlášť, na každom výpise mám poznačené číslo faktúry, ktorá bola uhradená.
    Ak ti nechodí výpis poštou, tak tento si vytlač za každý mesiac, a môžeš na ňom vyznačiť číslo faktúry. Je to prehľadnejšie aj v prípade kontroly.
    Veď vlastne úhrady môžeš účtovať len na základe výpisu z banky.
    Naposledy upravil rodina1 : 19.04.10 at 06:23 Dôvod: Doplnenie

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    rodina1 Pozri príspevok
    Ja si k uhradeným faktúram neprikladám výpis z účtu....
    Dávnejšie, keď som robil aj JU, som k výpisom prikladal faktúry...

    fero000 je offline (nepripojený) fero000

    fero000
    Dobry den,

    poprosim vas o pokial mozno rychlu radu, k projektu mam vydokladovat k fakturam vypisy z uctov. Vypisy mi chodia online - v banke mi potvrdili, ze tento vytlaceny doklad je pravoplatny, avsak ked si ho vytlacim za aktualny mesiac figuruju tam aj ine transakcie, to mam prilozit celu stranu kde je dana transakcia ktoru mam vydokladovat aj spolu s tymi inymi transakciami?? Alebo tie ktore nepatria k dolozeniu faktur mozem zakryt a prefotit bez nich?? Dakujem ..

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fero000 Pozri príspevok
    Dobry den,

    poprosim vas o pokial mozno rychlu radu, k projektu mam vydokladovat k fakturam vypisy z uctov. Vypisy mi chodia online - v banke mi potvrdili, ze tento vytlaceny doklad je pravoplatny, avsak ked si ho vytlacim za aktualny mesiac figuruju tam aj ine transakcie, to mam prilozit celu stranu kde je dana transakcia ktoru mam vydokladovat aj spolu s tymi inymi transakciami?? Alebo tie ktore nepatria k dolozeniu faktur mozem zakryt a prefotit bez nich?? Dakujem ..
    Druhá možnosť je správna, ostatné transakcie vybieliš, alebo preložíš, aby bolo vidno len tie, ktoré patria k projektu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.