Zavrieť

Porady

Nastroje pre kutila

Ahojte,

nechcem robit reklamu a myslim, ze ani nie je comu, ale len sa chcem spytat, ci nema niekto skusenosti s vrtackou, karbobruskou a pilou zn. Bullcraft... Rad by som poznal nazor pripadnych uzivatelov, pretoze nikde neviem najst ani len jednu recenziu... Viem, ze sa nejedna o renomovanu znacku, ale nie vzdy plati, co je drahe je aj najkvalitnejsie... Sused mi ponuka nepouzivany kufrik s tymto "nacinim" za bagatel...

Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Zrejme to nebude až tak výhodná cena, keď váhaš...

    Ja sa rozhodujem pri kupe elektro-náradia, hlavne podľa výkonu elektromotora

    kupujem naradie od výkonu 550 W.

    Čím silnejší el.motor tým je predpoklad,že el.náradie viacej vydrží.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    lover Pozri príspevok
    Ahojte,

    nechcem robit reklamu a myslim, ze ani nie je comu, ale len sa chcem spytat, ci nema niekto skusenosti s vrtackou, karbobruskou a pilou zn. Bullcraft... Rad by som poznal nazor pripadnych uzivatelov, pretoze nikde neviem najst ani len jednu recenziu... Viem, ze sa nejedna o renomovanu znacku, ale nie vzdy plati, co je drahe je aj najkvalitnejsie... Sused mi ponuka nepouzivany kufrik s tymto "nacinim" za bagatel...

    Dakujem!
    otázkou je ako často bude kutil s daným náradím pracovať... ak to bude raz do roka a cena je dobrá tak si myslím, že každé náradie je kvalitné... a netreba hneď profi výbavu....

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Tuto znacku vyrobkov pouzivaju Neckermann, Quelle....ktore ich kupuju podla mna u "kvalitneho" azijskeho vyrobcu na dalekom vychode...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.