Zavrieť

Porady

Hladam investora alebo ponukam podnikatelsky plan

Ahojte mam vytvoreny jeden podnikatelsky plan (teda on je aj zacaty ale pribrzdili ma financie a cas).

Jedna sa o vyhradne zastupenie jednej svetovej znacky na slovenskom trhu. Kontakt s vyrobcom je nadviazany, prve objednavky uz prebehli vsetko v poriadku. Co sa tyka reklami ta ja s vyrobcom taktiez dohodnuta (bude spolufinancovat reklamnu kampan.).

Nechcem tu velmi pisat o co konkretnejsie sa jedna ale mozem napisat ze ide o predaj ich vyrobkou, tieto vyrobky su v okolitych statoch povedcine na TOP3 priecke v predajnosti daneho produktu.

O co mam zaujem:
A. hladam investora ktory by mi pomohol rozbehnut a taktiez spolufinancovat tento zamer,

alebo

B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Hamer01 Pozri príspevok
    Ahojte mam vytvoreny jeden podnikatelsky plan (teda on je aj zacaty ale pribrzdili ma financie a cas).

    Jedna sa o vyhradne zastupenie jednej svetovej znacky na slovenskom trhu. Kontakt s vyrobcom je nadviazany, prve objednavky uz prebehli vsetko v poriadku. Co sa tyka reklami ta ja s vyrobcom taktiez dohodnuta (bude spolufinancovat reklamnu kampan.).

    Nechcem tu velmi pisat o co konkretnejsie sa jedna ale mozem napisat ze ide o predaj ich vyrobkou, tieto vyrobky su v okolitych statoch povedcine na TOP3 priecke v predajnosti daneho produktu.

    O co mam zaujem:
    A. hladam investora ktory by mi pomohol rozbehnut a taktiez spolufinancovat tento zamer,

    alebo

    B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.

    Výhradné zastúpenie už neexistuje!!! Sme v EU!
    Dnes ho máš Ty,zajtra ja a pozajtra Jožko z Hornej Maríkovej!

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Hamer01 Pozri príspevok

    alebo

    B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.

    Mne sa paci najviac to B - prenecham vyhradne zastupenie. Ak si mal aj nejaku dohodu s vyrobcom o vyhradom zastupeni, tak si ju ziskal snad na zaklade toho, ze ta ten vyrobca nejako preveril nie? (Skusenosti z predaja v danom segmente, dostatok kapitalu a pod). Ak nie, tak je to dobre shitny vyrobca, a aj tie vyrobky sa asi nebudu predavat ako teple rozky, pretoze sa sam vyrobca trasie o to, aby ho aspon niekto predaval v takej (z hladiska trhu) bezvyznamnej krajine akou je Slovensko.

    Ak ta preverili, tak potom po prve nepotrebujes kapital a po druhe nemozes vyhradne zastupenie nikomu prenechat.

    plackoo je offline (nepripojený) plackoo

    plackoo
    Hamer01 Pozri príspevok
    Ahojte mam vytvoreny jeden podnikatelsky plan (teda on je aj zacaty ale pribrzdili ma financie a cas).

    Jedna sa o vyhradne zastupenie jednej svetovej znacky na slovenskom trhu. Kontakt s vyrobcom je nadviazany, prve objednavky uz prebehli vsetko v poriadku. Co sa tyka reklami ta ja s vyrobcom taktiez dohodnuta (bude spolufinancovat reklamnu kampan.).

    Nechcem tu velmi pisat o co konkretnejsie sa jedna ale mozem napisat ze ide o predaj ich vyrobkou, tieto vyrobky su v okolitych statoch povedcine na TOP3 priecke v predajnosti daneho produktu.

    O co mam zaujem:
    A. hladam investora ktory by mi pomohol rozbehnut a taktiez spolufinancovat tento zamer,

    alebo

    B. prenecham vyhradne zastupenie, kontakty a dalsiu podporu pre danu znacku na slovenskom a ceskom trhu.
    Tak teda nie som si istý, či chceš podnikať aj ty sám :
    výrobca bude spolufinancovat reklamnu kampan
    A. hladam investora ktory bude spolufinancovat tento zamer
    alebo
    B. prenecham vyhradne zastupenie.

    To skôr vyzerá, že máš nápad, o ktorom si myslíš, že by zaň niekto mohol zaplatiť ( a tebe by stačilo krútiť palcami nad plným bruškom ).

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    ludex Pozri príspevok
    Výhradné zastúpenie už neexistuje!!! Sme v EU!
    Dnes ho máš Ty,zajtra ja a pozajtra Jožko z Hornej Maríkovej!
    Ne, ten Jožko z Hornej Maríkovej by ani nerozumel čo to vlastne má. Ešte z Dolnej by dali v kárčme rozum do kopy

    Hladam investora alebo ponukam podnikatelsky plan

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.