Zavrieť

Porady

Praci prasok ako naklad

dobry den, chcela by som sa opytat, ak mam SZCO, ktory ma stavebnu firmu, davam mu do nakladov aj monterky a taketo veci ale chcem sa opytat, je mozne mu dat do nakladov aj pracie prostriedky? On to totiz chce dat do nakladov, ale podla mna by to do nakladov nemalo ist. Moze mi niekto prosim poradit?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ociviste Pozri príspevok
    dobry den, chcela by som sa opytat, ak mam SZCO, ktory ma stavebnu firmu, davam mu do nakladov aj monterky a taketo veci ale chcem sa opytat, je mozne mu dat do nakladov aj pracie prostriedky? On to totiz chce dat do nakladov, ale podla mna by to do nakladov nemalo ist. Moze mi niekto prosim poradit?
    Dakujem
    Má zamestnancov, ktorým perie pracovné odevy ?

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    určite nie,
    ak by mal zc a dokazateľne by im monterky pral bolo by to skôr obhájiteľné

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    Ociviste Pozri príspevok
    dobry den, chcela by som sa opytat, ak mam SZCO, ktory ma stavebnu firmu, davam mu do nakladov aj monterky a taketo veci ale chcem sa opytat, je mozne mu dat do nakladov aj pracie prostriedky? On to totiz chce dat do nakladov, ale podla mna by to do nakladov nemalo ist. Moze mi niekto prosim poradit?
    Dakujem
    My do nákladov prášok dávame. Máme zamestnancov a perieme firemné uteráky. Takže, ak sa s tým práškom perie niečo pre firmu, prečo nie.

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    Nie zamestnancov nema, ten prasok chce pre svoje pranie monteriek. Dakujem za odpovede, teraz si uz budem stat za svojim, ze nie a hotovo.
    Dakujem za odpovede.

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    V jeho prípade to nie je obhájiteľné....takže nie. No za účtovníctvo je zodpovedný sám..

    Praci prasok ako naklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.