Zavrieť

Porady

Oprava (doplnenie) asfaltu ?

Zdravim,

Potreboval by som opravit asfaltovu plochu (cca 5x0,2 m) . Ma niekto skusenosti so svojpomocou ?

Nasiel som na nete ze existuju aj studene asfaltove zmesi - ale nemozem sa dopatrat o predajcovi nadrobno.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Je velky problem kupit aj obycany asfalt a ked tak vam predaju len cely sud. Ked robili nablizku cestari s tekutym asfaltom, tak som sa dohodol a prisli mi to zaliat (tiez slo o kusok). Vtedy som ten vytlk len poriadne pozametal a zatial drzi. Skuste sa popytat susedov, ci nemaju vyhodeny na zahrade stary asfalt, alebo pomaly roztavit na ohni v starom kastroli stare zvysky z cesty.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Dostať vo vreciach suchú asfaltovú zmes CANADER MIX. Návod na použitie si vygúgliš, dobré je dať na podklad penerták taký čierny v bandaskách, asi sa volá Penetra. Výsledky sú veľmi dobré. Dostať to v stavebninách -niektorých.

    asfaltko je offline (nepripojený) asfaltko

    asfaltko
    Zdravím Vás, najlepší liek na diery po zime, opravy cestných výtlkov, stavanie chodníkov, či upravenie si plôch pred garážou a pod. existuje pomocník, ktorý bol už spomínaný (Canader mix). Je to však pomocník len na zimnú pokládku. Používa sa od -10°C do + 18°C. Na nemenovanej slovenskej stránke nájdete aj studenú obaľovanú zmes s ktorou sa dá pracovať pri letných vysokých teplotách. Vyrába ju spološnosť Den Braven. Asfaltová hmota sa dá použiť na všetko a jej teplotné rozhranie je od -10°C do +40°C. No však ak budete asfaltovať po zime je vhodnejšia zmes Canader mix.

    Oprava (doplnenie) asfaltu ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.