Zavrieť

Porady

bezpecnostne dvere

Prajem pozehnany krasny vecer,

znovu som tu, aby som sa poradila s Vami. Prosim Vas, neviete mi poradit firmu, ktora nevyraba az take drahe bezpecnostne dvere. Bola som si zistovat ceny u Sherlocka a Adlo - pod 1000€ (dvere plus montas a prace) nekupite.
Zda sa mi to dost drahe, nahodou nepoznate alebo nemate skusenosti s inymi firmami, kde nie su az take palky.
Dakujem
vasa Agnes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Agnešk Pozri príspevok
    dikes Arizonka, vies, ja len som chcela vediet, ci nepoznas nejakeho vyrobcu, ktory vyraba este bezpecnostne dvere, lebo od Sherlock a Adlo pod 1000€ nekupis.
    Myslím, že tam máš dosť názorov...
    Ak chceš kvalitné bezpečnostné dvere, oplatí sa kúpiť ich od overeného výrobcu,ktorý má certifikát a dlhoročné skúsenosti.
    Samozrejme, za kvalitu sa platí.
    Dajú sa kúpiť aj bezpečnostné dvere za pár korún , ale tie majú s "ozajstnou bezpečnosťou " spoločný leda tak-názov ( aj šunkovú salámu dostaneš kúpiť za 3€ /kg , ale tá nie je vyrobená zo šunky,ani z mäsa...len sa tak volá )
    Je iba na tebe, ako sa rozhodneš

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    zopár tém na [SEARCH]bezpečnostné dvere[/SEARCH] tu už je

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Agnešk Pozri príspevok
    dikes Arizonka, vies, ja len som chcela vediet, ci nepoznas nejakeho vyrobcu, ktory vyraba este bezpecnostne dvere, lebo od Sherlock a Adlo pod 1000€ nekupis.
    Daj si do vyhladávania EL ZED - je to firma z PD, ktorá zabezpečuje dodávku a montáž bezp. dverí SHERLOCK. Do konca apríla majú akciu na dodávku a montáž dverí tejto značky za 788,58€, vrátane demontáže starej zárubne a montáže novej bezpečnostnej. Webová stránka firmy v súčasnosti nefunguje, ale kontakt tam nájdeš. Rovnako aj firma ADLO má v PD do konca apríla akciu - cena s motnážou necelých 900€.

    Informácie o ďalšom slovenskom výrobcovi bezp. dverí nájdeš tu

    http://www.google.sk/url?sa=t&source...JVdDaf6pWOHXIQ

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Ale ved v Adle napr sa daju zohnat dvere za cca 430 a v sherlocku cca 550€ + samozrejme zamka montaž ap. ale do 800€ by sa malo dať vojsťť. Ved netreba najvyššie triedu odolnosti, ani netreba "25" bodové zamykanie. Napr:
    http://www.sherlock.sk/produkty/bezp.../k2-3.454.html
    alebo:
    http://www.adlo.sk/index.php?id=354&lg=sk&oid=1
    Samozrejme záleží aká si náročné ale taketo nieč by stačilo. Dokonca tie sherlock je už aj z montážou. Osobne by som ich určite bral, má viacbodová zamykanie, vnútorné výstúhy. Zlodej ked vidí také dvere, radšej ide inam.

    Ja keďže bývam na prízemí tak mám aj bezpečnostné okná.
    Naposledy upravil jojom : 27.04.10 at 13:42

    vierockak je offline (nepripojený) vierockak

    vierockak
    reagujem síce na staršiu tému, takže neviem, či je to ešte aktuálne, ale pridávam kontakt na jednu rodinnú firmu zo Šenkvíc neďaleko Trnavy: www.zap-modra.sk .... a môžem len vrelo, seriózne odporučiť
    ... dúfam, že to nie je zakázaná reklama

    MacoLM je offline (nepripojený) MacoLM

    človek :-) MacoLM
    spekulovali sme nedavno s bezpecnostnymi dverami, ale dospekulovali sme k tomu, ze sme kupili sherlocka v 2. bezpecnostnej triede, protipoziarne, oteplene, protihlukove za necelych 800 eur. v ratanem montazne. komplet. sme spokojni. aj s vykonanou pracou aj vyhotovenim.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.