Zavrieť

Porady

prehrávanie skopírovaného CD

ahojte, ako treba skopírovať súbor napr. z YouTube, na CD, tak, aby som si ho mohla prehrať v DVD rekordéri, popr. v CD prehrávači. Vlastne, ako ho treba skonvertovať /?/ Mám nejaké súbory už stiahnuté, ale neviem, ako ďalej. Vďaka za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Biba99 Pozri príspevok
    ahojte, ako treba skopírovať súbor napr. z YouTube, na CD, tak, aby som si ho mohla prehrať v DVD rekordéri, popr. v CD prehrávači. Vlastne, ako ho treba skonvertovať /?/ Mám nejaké súbory už stiahnuté, ale neviem, ako ďalej. Vďaka za každú radu.
    Záleží od toho, aké typ DVD rekordéra máš, resp. aké typy formátov ti podporuje - napr. či dokáže prehrávať MP3 formát, alebo len audio CD.

    Tiež treba povedať, či chceš prehrávať video, alebo len hudbu.

    A dobré by bolo povedať, že to čo máš stiahnuté, v akom je to formáte (akú majú tie súbory koncovku).

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Chobot - novsie DVD rekordery uz zvladaju v pohode MP3. Ale ak by to chcela prehravat v CD prehravaci, tu este stale nie je samozrejmostou podpora MP3. Osobne by som asi uprednostnil konvertovat do do aucio CD, lebo to prehram na kazdom DVD, CD prehravaci a nielen u mna doma..
    Jasne ze pri konverzii z MP3 do audia pojde dole kvalita, ale kedze biba pise ze to stahuje z youtube, tak v tomto pripade sa o nejakej kvalite MP3 iba tazko da hovorit..

    zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

    zamestnankyna
    Kvôli tomuto mám zakúpený DVD prehrávač s USB vstupom, takže videjká iba hodím na klúč a pozerám. Keď zunujem, natiahnem iné.

    A čo tak rovno prepojiť PC s TV, zdá sa mi zbytočné napalovať videá z Y-tube na DVD.

    prehrávanie skopírovaného CD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.