Zavrieť

Porady

Fľaky na streche - šindel Katepal - vie mi niekto poradiť???

Minulý rok sme robili pokládku šindla na novostavbu - farba grafitová šeď. Dodržali sme všetky postupy, ktoré sa mali dodržať pri pokládke. Keď sa však pozerám na našu strechu, je mi do plaču. V momente, keď začne svietiť slnko na šindel, vytvárajú sa na streche nerovnomerné fľaky, vytvárajú sa vlastne svetlé a tmavé miesta na šindly. Jedná sa síce o šindel, ktorý je jemne melírovaný čiernou farbou, ale tie fľaky na streche pôsobia tak, akoby to bola päťdesiatročná strecha. Niekde svetlý veľký fľak, potom zasa tmavý a tak sa to strieda. Je to hrozné. Tá strecha vyzerá k svetu len vtedy, keď je mokrá, alebo keď je zamračené a nesvieti na ňu slnko.

Vyberali sme si medzi viacerými výrobcami, a všetci nám odporúčali tento, vraj je medzi nimi najkvalitnejší. Ale po pravde, kašlem im na kvalitu, keď mám takúto dobojovanú strechu. Vie mi niekto poradiť, či by som vôbec mala možnosť na reklamáciu???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Fľaky na streche - šindel Katepal - vie mi niekto poradiť???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.