Zavrieť

Porady

Prispevok na plynovy kotol

Cavte,
potreboval by som poradit. Chcem si kupit novy plynovy kotol lebo stary uz dosluhuje. Neviete ci je mozne dostat niejaky prispevok na kupu noveho a pripadne ake podmienky treba splnit pri poziadani prispevku? Ma niekto niejaku skusenost?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ela77 je offline (nepripojený) ela77

    ela77
    Tie príspevky, čo boli vlani to dávali plynári, ale to už nebeží. A vtedy to bola dosť pochybná akcia, lebo boli vyčerpané už skôr než sa to verejnosť dozvedela. A na príspevok bol nárok až po zdokladovaní po urobení a zapojení a odovzdaní .Mne tá celá akcia pripadala, akoby to bola zhrabla nejaká firma všetko a potom až robila práce. Lebo my sme to chceli práve v ten týždeň, keď sa to dostalo cez médiá na verejnosť že táto akcia bude spustená a už sme nepochodili. Administratívne sa to nedalo zvládnuť tak rýchlo ako to bolo rýchlo vyčerpané a to ešte muselo byť schválené než by sme boli mali nárok na príspevok. Som veľmi zvedavá či sa niekto ozve, že to využil a ako to zvládol.

    k.i.n.o. je offline (nepripojený) k.i.n.o.

    k.i.n.o.
    wynk11 Pozri príspevok
    Cavte,
    potreboval by som poradit. Chcem si kupit novy plynovy kotol lebo stary uz dosluhuje. Neviete ci je mozne dostat niejaky prispevok na kupu noveho a pripadne ake podmienky treba splnit pri poziadani prispevku? Ma niekto niejaku skusenost?
    Pozri sem: http://www.ekofond.sk/domacnosti/ekobonus/4061

    Ale poponáhľaj sa, "bubáky" sa rýchľo míňajú: http://www.spp.sk/media/tlacove-spra...pp/?sprava=206

    Ja už to zrejme nestihnem...

    Prispevok na plynovy kotol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.