Zavrieť

Porady

kontrola mýta

Dobrý deň rad by som sa spýtal ako robíte kontrolu SK mýta. pri kontrole sem totiž zistili že firma SHELL ktorej platime mýto si konečnu sumu aj ked ej uvedena bez dph uvádza s DPH a nesedi nam to pri kontrole s fakúrami od NDS. aj ked pripočitame k NDS dph tak su tie sumy rozdielne nikedy o nikolko EUR a neviem ako to mam sprave kontrolovať nakolko sa nezhoduju ani fakturačné obdobia. dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Skús pozrieť toto:
    http://www.porada.sk/t135362-faktura...tne-a-dph.html

    Ináč ani mne pri kontrole besedeli niake mýtne poplatky s vyučtovaním zo Shellu. Rozdiel bol par eur, dokázala by som to asi vytlačením mýtneho na emyto.sk. Ato mi za tých pár eur nestoji. budem to priebežne kontrolovať. uvidím, ako sa mi ten rozdiel ukáže.

    lubos1306 je offline (nepripojený) lubos1306

    lubos1306
    maš pravdu dalo by sa to vytlačiť ale tam je to presa len komplikovane tým že je to tam rozdele na useky a pri sčitovani sa je dosť veľka možnosť pomýliť kedže pokial viem neda sa tam vytlačiť súhrnné mýto za to dane časove obodobie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.