Zavrieť

Porady

nekrotizujuca vaskulitida a tehotenstvo

zdravim chcem sa opytat ci niekto nema skusenosti alebo nepozna niekoho kto trpi touto chorobou pocas tehotenstva.potrebujem vediet mieru rizika a zaroven priebeh tehotenstva. podla doktorov je to nebezpecne hlavne pre matku. no mozno lepsi by bol nazor cloveka co tym naozaj presiel.dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Prečo myslíš,že názor človeka,čo to prešiel by bol užitočnejší ako názor lekárov.Ved je logické,že sa Ti ozve len človek,ktorý to so šťastím ako tak prešiel.ten komu sa to nepodarilo,nebude vypisovať na internet,nemá ako.

    borbi je offline (nepripojený) borbi

    borbi
    chcela by som poprosiť aby ste bol tak dobry a bližšie mi definovali odpoved ak by bolo možné .vopred DAKUJEM

    borbi je offline (nepripojený) borbi

    borbi
    BXLmiami Pozri príspevok
    Prečo myslíš,že názor človeka,čo to prešiel by bol užitočnejší ako názor lekárov.Ved je logické,že sa Ti ozve len človek,ktorý to so šťastím ako tak prešiel.ten komu sa to nepodarilo,nebude vypisovať na internet,nemá ako.
    nehovorim ze by bol uzitocnejsi ale kazdopadne obohati pretoze doktori su uz v koncoch co sa tyka otazky risknut ci nie.a okrem ineho kazdY nazor v niecom pomoze.tomu zostavajucemu textu som asi dobre nerozumel.vysvetlis?

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Jasné že nevedia či to risknuť alebo nie.Ako môžu vedieť čo sa počas tehotenstva stane a či sa ochorenie total nerozsype,ako budu liečiť ked je tehotná atd.Kto to vie dopredu?

    nekrotizujuca vaskulitida a tehotenstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.