Zavrieť

Porady

KROS verzus SOFTIP

Ahoj,
hľadám uct. program pre firmu ktorá bude mať cca 200-300 zamestnancov a veľa skladových položiek, rozhodujeme sa medzi Krosom (Omega,Olymp tie poznám) alebo Softip (pre mňa čierna diera). Viete mi poradiť aký vybrať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    japis je offline (nepripojený) japis

    japis
    Dlhe roky sme pouzivali Softip, ale pri prechode na novu platformu, neunosne zdrazeli a tak sme presli na Kros. Je ovela lacnejsi, hotline funguje bezchybne a v komforte spracovania nezaostava za Softipom. So softwarom som velmi spokojna a nelutujeme, ze sme opustili Softip.

    Atreides je offline (nepripojený) Atreides

    Atreides
    Ja by som Softip tak rychlo nezavrhoval. Je to softver inej kategorie ako Kros. Ak sa ma spracovavat velke mnozstvo dat firma uz nepotrebuje iba "uctovny softver" ale informacny system. Na takyto system sa kladu ine naroky ako len aby bol jednoduchy pre uctovnika . Z tohto pohladu je uprednostnenie Softipu spravnym rozhodnutim.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.