Zavrieť

Porady

súrne- daň. kontrola

Dobrý deň potrebujem pomoc, ako to má správne vyzerať v JÚ, čo sa týka zaúčtovania odpisov, mám vystavené IK, kde mám zaúčtované len ročné odpisy HIm, stačí to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    Predpokladám že do peňažného denníka si zaúčtovala odpisy interným dokladom jednou sumou, takže si vytlač aj prehľad odpisov za príslušný rok a dolož k internému dokladu.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Interným dokladom - peňažný denník - uzávierkové operácie 31.12.xxxx - Prevádzková réžia .

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    ďakujem, len som si nebola istá, či netreba predkladať, ako som tu niekde čítala "mesačné odpisy"? A ešte jednu vec neviem, ako mám predložiť peňažný denník, vytlačiť ho, alebo na CD? Je to moja prvá kontrola. Už teraz nespávam.

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Vytlačiť a držím palce. V oznámení by si mala mať napísané čo všetko im máš predložiť.

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    ďakujem za podporu, oznámenie sa ku mne nedostalo, pán kontrolovaný mi to len oznámil telefonicky, a dnes mi doniesol doklady, vraj nech si to pozriem... tak len triafam, čo asi treba

    súrne- daň. kontrola

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.