Zavrieť

Porady

dodavatel sluzieb - registr.domen, webhosting atd...

Ahojte,

moze mi niekto odporucit dodatavetela na sluzby registracie domen, webhostingu, zriadenie emailov a vsetky tie veci okolo?

Preferujem nejaku vacsiu firmu s dobrymi cenami a dobrou podporou.


S mensimi firmami mam v tejto oblasti zlu skusenost hlavne co sa tyka kvality sluby, podpory a cena tiez nebola ziadne terno.

Dakujem za pomoc.

O.M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    orientmonkey je offline (nepripojený) orientmonkey

    orientmonkey
    ahojte.dakujem za odpovede.nakoniec som sa rozhodol pre exo hosting a spokojnost. O.M.

    minister je offline (nepripojený) minister

    manažér minister
    No kedze som tu novy tak nemozem dat link na tu firmu co poznám. Ale sú najlacnejší, profesionálny prístup. mam u nich 10 domén. neobmedzený hosting nejakých 70 eur ročne. ak budes chciet poslem ti sukromne ich adresu.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ja osobne mam dobre skusenosti s Yegon-om.

    minister je offline (nepripojený) minister

    manažér minister
    najdi si websupport.sk. nemozem ti poslat ani sukromnu spravu lebo to tu je tiez podmienene min 3 prispevkami a 3 dnovým clenstvom. pani admini akoze preco to tu je tak podmienene?

    gray je offline (nepripojený) gray

    gray
    Pouzivame webdomain.sk Mame tam viacere domeny a pouzivame rozlicne sluzby. Za tie roky co nam bezia aplikacie na ich serveroch mali len 1 krat vypadok cca na 1 hod, ktory potom kompenzovali 1 mes bezplatneho hostingu navyse.

    mio001 je offline (nepripojený) mio001

    mio001
    Sme firma zaoberajuca sa webdesignom, zatial neponukame nas webhosting ale nasim klientom odporucame jednoznacne websupport.sk, technicka podpora mailom, telefonom a upravit nastavenia servera ci rozsirenie neuveritelne kratka doba - par hodin. Mame tam dost registrovanych domen.

    bruccio je offline (nepripojený) bruccio

    bruccio
    ja tiez jednoznacne websupport - cca 5 rocna spolupraca, cista spokojnost, aj so supportom aj s cenami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.