Zavrieť

Porady

Nápady - Ako využiť prebytočný betón?

Ahojte!

Zháňam praktické nápady ako využiť prebytočný betón. Budem objednávať betón pumpu a počítam, že ostane navyše 0,5m3-1m3. Tak čo s tým, aby ten zvyšok len tak pucmajster nevykydol na dvor?

- betónové kocky
- prenosný stĺpik na oplotenie zo starej pneumatiky
- ...

?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ja som mal vopred vykopane diery na patky pod detske ihrisko. V koši pumpy zostáva cca 4 fúriky.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ako môže zostať 0,5-1 m3?Ak majú zostávať takéto množstvá tak začnite vedľa stavať druhý dom.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Hlavne v tom čase nepreveruj tých, ktorým nadovšetko dôveruješ ak je v Tebe čo i len trošku južanského naturelu

    plackoo je offline (nepripojený) plackoo

    plackoo
    220870 Pozri príspevok
    Ako môže zostať 0,5-1 m3?Ak majú zostávať takéto množstvá tak začnite vedľa stavať druhý dom.


    babka k babce - budú kapce

    fetya je offline (nepripojený) fetya

    fetya
    Poradte mi! Mam pozemok, stvorec. Dom budem mat v hornom rohu, odkial od 15 m je asfaltova cesta, inac trava. Chcem betonovat zaklady, ale mixer viem postavit maximalne do jedneho rohu pozemka. Zaklady 16x10 m. Oplati sa mi objadnat aj pumpi na 23 kubíkov, alebo ten beton doveslovat v jame s lopatami a hrablami? Za kolko vytlaci pumpa take mnozstvo? Viem, ze s pumpou je to lahsie, ale oplati sa, alebo radsej zaplatit troch pomocnikov? Na vsetko so sam, maximalne brat nieked pomaha.Dik

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    fetya Pozri príspevok
    Poradte mi! Mam pozemok, stvorec. Dom budem mat v hornom rohu, odkial od 15 m je asfaltova cesta, inac trava. Chcem betonovat zaklady, ale mixer viem postavit maximalne do jedneho rohu pozemka. Zaklady 16x10 m. Oplati sa mi objadnat aj pumpi na 23 kubíkov, alebo ten beton doveslovat v jame s lopatami a hrablami? Za kolko vytlaci pumpa take mnozstvo? Viem, ze s pumpou je to lahsie, ale oplati sa, alebo radsej zaplatit troch pomocnikov? Na vsetko so sam, maximalne brat nieked pomaha.Dik
    My sme "veslovali" traja, ale domiesavac sa dostal z troch stran, ale zase ten zaklad nebol jednoduchy obdlznik...

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Videl som aj také praktiky, že domiešavač prišiel na stavbu ,

    beton vykydol na foliu , a mukli behali z furikami a vozili beton kam bolo treba.

    " I TAK ŠE DÁ : "

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.