Zavrieť

Porady

Tetovanie v armáde

Dobrý deň,
chcem sa opýtať na tetovanie v štátnej službe, konkrétne v armáde. Môže byť problémom? Je obmedzené na nejaké miesta na tele resp. je vôbec akceptované u štátnych zamestnancov?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miges je offline (nepripojený) miges

    miges
    neworleans Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    chcem sa opýtať na tetovanie v štátnej službe, konkrétne v armáde. Môže byť problémom? Je obmedzené na nejaké miesta na tele resp. je vôbec akceptované u štátnych zamestnancov?

    Ďakujem
    Podla novezo Zakl, ktory este nie je v platnosti, vojak nesmie mat tetovanie na viditelnom mieste. Len neviem co sravia s tymi, ktori ho uz maju

    miges je offline (nepripojený) miges

    miges
    buchač Pozri príspevok
    Odrežú , vyrežú ....

    Ozaj , že aký problém ...?

    Čo je to viditeľné miesto ?....hlava ...?
    Lebo inak je celé telo zaodeté v maskáčoch , len v tých sa teraz vojsko pohybuje , pokiaľ teda viem...
    A co tak kratke tricko v lete?
    no..o tom viditelnom mieste som uz pocula tiez..ale co to je, to nie je upresnene..jedine to som sa docitala, ze cestna straz nesmie mat na tvari, krku a neviem kde este..ale tak ked cestna straz ma len iste obmedzenia tak vojak snad uz nebude mat nejake extremne..ktovie no..zakon o tom nehovori

    tosed je offline (nepripojený) tosed

    tosed
    Chcem sa spýtať, neviete niekto ako je to s tetovaním u polície? Lebo nenašiel som nič konkrétne, čo by to upravovalo. Tiež sa hovorí, že by to nemalo byť na viditeľnom mieste, ale nikto mi nevedel povedať žiadne konkrétne nariadenie alebo rozkaz.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    buchač Pozri príspevok
    Odrežú , vyrežú ....

    Ozaj , že aký problém ...?

    Čo je to viditeľné miesto ?....hlava ...?
    Lebo inak je celé telo zaodeté v maskáčoch , len v tých sa teraz vojsko pohybuje , pokiaľ teda viem...
    Tvár! Ale aj tú si zamažú, aby sa nepoznali, alebo aby ich nepoznali???

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    miges Pozri príspevok
    Podla novezo Zakl, ktory este nie je v platnosti, vojak nesmie mat tetovanie na viditelnom mieste. Len neviem co sravia s tymi, ktori ho uz maju
    Odrežú , vyrežú ....

    Ozaj , že aký problém ...?

    Čo je to viditeľné miesto ?....hlava ...?
    Lebo inak je celé telo zaodeté v maskáčoch , len v tých sa teraz vojsko pohybuje , pokiaľ teda viem...
    Naposledy upravil buchač : 26.05.10 at 10:45

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    miges Pozri príspevok
    A co tak kratke tricko v lete?
    Hm ...a ja Ti viem ...???

    Na chalupe ich nosím , nášivky som odpáral ......nové Zákl. 1-1 neriešim...a medvede s mojím tetovaním problémy nemajú ...a na vlkov sa môžem zvysoka ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.