Zavrieť

Porady

Problem s grafickymi obrazkami

Dobry den,mam problem s grafickymi obrazkami,robim v programe inkscape,zmenila som mierku 1:2 a ked chcem obrazky pripojit na stranku nejdu mi zobrazit,predtym samozrejme zmenim grafiku na png,poredte mi prosim co mam robit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Upresni na akú stránku a upresni, aká je veľkosť po zmenšení.

    ondrejkovci je offline (nepripojený) ondrejkovci

    ondrejkovci
    Na stranku sijeme.sk velkost z 13 kb na 644x1179 ale aj ine velkosti ked som mala mierku 1:1 tak mi to zobrazilo strasne male na stranke ale len ako prilohu,ked ho chcem pripojit k textu tak mi to nejde zobrazit,v com je problem?

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Prejdi si túto časť fóra: http://sijeme.sk/?q=node/91, kde sa píše o veľkosti obrázkov, ktoré sa vkladajú na túto stránku. Tvoj rozmer je stále väčší, ako je možný priložiť.
    Naposledy upravil domenico.office : 05.05.10 at 19:43

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Zmenšiť na veľkosť 600x550. To znamená, ten rozmer 1179 musíš dostať na 550. Ak ti nevadí, pošli mi mailom, zmenším.

    jules2 je offline (nepripojený) jules2

    jules2
    ten obrázok v Inkscape je vektor, ktorý exportuješ do png?
    Pri exporte si nastavíš veľkosť, akú len chceš.

    ondrejkovci je offline (nepripojený) ondrejkovci

    ondrejkovci
    Ano,presne tak,dam to do png ale je to zlozitejsie,lebo v jednom je toho viac,je to postup rysovania korzetu,ja som to skusala vseliako ale na stranke mi to zobrazilo strasne male,ja fakt neviem este skusim daco.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Podľa všetkého, tvoj nákres má slúžiť, ako predloha pre záujemkyňu, ktorá by si tvoj nákres mohla prekresliť na látku a vystrihnúť. Možno by som postupoval spôsobom, pôvodný obrázok "nastrihať" na menšie časti A4, aby sa dal vytlačiť na tlačiarni, potom sa dal zlepiť a slúžil, ako predloha 1:1.

    jules2 je offline (nepripojený) jules2

    jules2
    no ak pôvodná predloha je vektor, dá sa označiť iba hociktorá časť a exportovať (cez export - výber) oddelene po ľubovoľných častiach a veľkostiach ako png

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    Prosim o radu, nechcem zakladat novu temu, pouzijem teda nieco tu pribuzne , ked som si chcel pozriet prezentacie tu v jednej teme, zistil som, ze mi nezobrazuje ikonky ?, cim to?
    nevidimikonjy.JPG  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.