Zavrieť

Porady

montované drevostavby

Prečítal som si Vaše príspevky a ako,dovolím si povedať odborník v tejto tématike,chcem sa k niečomu vyjadriť.O niektorých firmách,ktoré popisujete,mám informácie,v jednej,ktorú práve nechválite,som pracoval.Na čo chcem najviac upozorniť,je to,že sa odvolávate na tradíciu a podobné veci.Ja som si založil živnosť len prednedávnom,samozrejme v tejto oblasti.Znemená to,že nemám tradíciu a skúsensti?Od stavebnej priemyslovky až doteraz,takmer 20 rokov sa nevenujem ničomu inému,nič iné ma ani tak nebaví,ako sú drevostavby.Prešiel som celý proces,od projektovania výrobnej dokumentácie,cez prípravu,výrobu,zásobovanie až po montáž,možem smelo povedať,že mi rukami prešlo okolo 200 stavieb najrozličnejšieho typu.Keď došlo ku konfrontácii s konkurentom s viac ako 30-ročnou tradíciou a menom,vyšiel som ako víťaz.Prečo?V takýchto firmách je podľa mojich poznatkov veľmi veľká fluktuácia,firma može mať skúsenosti niekde v šanóne,ale pri obnovovaní pracovníkov len ťažko dochádza k odovzdávaniu vedomostí,hlavne posledných 10 rokov.Ak je v niektorej firme služobne najstarší pracovník 2 roky a viem,že stále frfle,málo zarobí,tak v čom je tá tradícia?Vo veľkej réžii,ktorá má vplyv na cenu domu?To len zhruba,viem debatovať na každú tému obšírnejšie...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    montované drevostavby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.