Zavrieť

Porady

brigádnici

Dobrý deň, rada by som provítala pomoc pri vysvetleni:
1. kto môže pracovať na dohodu o vykonaní prác za akých podmienok, môže napr aj človek evidovaný na UP? ak áno je to nejak ohraničené? napr. časom alebo sumou odplaty?
2. vyplíva mi zo zákona za týchto pracovníkov niečo odvádzať?
3 som povinna niekam niekomu oznamovať že takýchto zamestnancov mám?
4. ak uzavreme, takúto dohou a pracovník, nemá za to odmenu lebo nič nepredal alebo neurobil sprostredkovanú službu?
ďakujem
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    zuzanadomareal Pozri príspevok
    Dobrý deň, rada by som provítala pomoc pri vysvetleni:
    1. kto môže pracovať na dohodu o vykonaní prác za akých podmienok, môže napr aj človek evidovaný na UP? ak áno je to nejak ohraničené? napr. časom alebo sumou odplaty?
    2. vyplíva mi zo zákona za týchto pracovníkov niečo odvádzať?
    3 som povinna niekam niekomu oznamovať že takýchto zamestnancov mám?
    4. ak uzavreme, takúto dohou a pracovník, nemá za to odmenu lebo nič nepredal alebo neurobil sprostredkovanú službu?
    ďakujem
    Zuzana
    Na dohodu môžu zarobiť max. 136,38 €, aby ich nevyradili z evidencie, ak zarobia viac, budú vyradení, počet hodín nie je obmedzený pre úrad práce, avšak obmedzený je Zákonníkom práce

    DoPČ - max. 10 hodín týždenne
    DoVP - max. 350 hodín ročne

    Pracovníka pracujúceho na dohodu musíte prihlásiť pred začiatkom výkonu práce RLFO a taktiež ukončenie. Odvody platí iba zamestnávateľ a to úrazové poistenie 0,8% a garančné 0,25%. Samozrejme sa zárobok zdaňuje 19% sadzbou. Pokiaľ takýto zamestnanec podpíše vyhlásenie
    k dani, uplatňuje sa mu odpočítateľná položka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.