Zavrieť

Porady

Bosch alebo Siemens

Aky je rozdiel medzi spotrebicmi Bosch a Siemens? Niekde som zacula, ze jeden z nich je pre trh zapadny, druhy pre vychodny. Ako to je, viete? Vdaka za nazory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Možno na tom niečo bude.Osobne už od Bosh nič nekúpim.Všetko čo sem vozia vyrábajú v PRC,a všetko má aj takú kvalitu.

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Ja mam umyvacku Bosch skoro 2 roky, doteraz som s nou nemala problemy - dufam, ze to nezarieknem. Ked som si citala diskusie k spotrebicom, citala som, ze Bosch a Siemens sa vyrabaju v jednom zavode, Siemens by mal byt vyssia trieda. V diskusiach boli v drvivej vacsine na tieto spotrebice dobre referencie, co sa napriklad neda povedat o znacke Whirlpool, kde bolo dost vela nespokojnych zakaznikov. Mam na mysli umyvacky a pracky - tieto spotrebice som pred niekolkymi rokmi menila. Predtym, nez som si vybrala , som precitala dost vela diskusii. Z toho mi vysli v prijatelnych cenovych relaciach znacky Bosch, Siemens a Elektrolux. Vela ludi bolo vsak spokojnych aj s lacnejsimi znackami, velakrat to zalezi od konkretneho kusu vyrobku - niektory sa vydari, iny nie.
    Ked si chces urobit nazor, skus si prestudovat stranky internetovych obchodov, v niektorych su aj diskusie. Potom som nasla nejake diskusie aj na strankach : www.modrastrecha.sk a www.living.cz - dufam, ze sa to nebude brat ako reklama.

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    http://www.bosch.sk/content/language1/html/867.htm

    ....Výrobný závod BSH - BSH Drives and Pumps s. r. o. - sa nachádza v Michalovciach a vyrába diely na práčky, sušičky a umývačky riadu.....

    Takze ????

    katalóg je offline (nepripojený) katalóg

    katalóg
    Mnohovravné "Takže?"...,takže ako je to myslené konkrétne? Niečo bližšie by sa žiadalo.

    vemak je offline (nepripojený) vemak

    vemak
    ono asi už neexistuje podnik ktorý montuje len z dielov jednej krajiny, aj švajčiarske hodinky niesu celé zo švajčiarska a vraj v nejakom teste kvality dopadla VW z BA lepšie ako nemecká.Ja mám v kuch. všetky spotrebiče siemens, a úplná spokojnosť. Od Boschu ich delí len dizajn, ktorý sa mne páčil viac u Siemensu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.