Zavrieť

Porady

Minipivovar

Mam zaujem otvorit restauraciu s valstnym minipivovarom. Pivovarnictvo je vsak remeselna zivnost. Chcem sa opytat, ci musim mat spolocnika s relevantnymi sposobilostami, alebo staci ak ho zamestnam. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    ak nemáš patričné vzdelanie, musíš zamestnať
    zodpovednú osobu a preukázaním potrebných náležitostí v zmysle živn. zákona.

    http://www.porada.sk/t139540-odborna...ml#post1393966

    http://www.porada.sk/t127634-odborny...ml#post1249795
    S tým mini pivovarom..porad sa najprv na hygiene čo budú od teba požadovať..

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Zodpovednú osobu musíš zamestnať, môže byť i na kratší pracovný úväzok.

    miky64 je offline (nepripojený) miky64

    bol som,som a ešte chvílku budem ...viac miky64
    domenico.office Pozri príspevok
    Zodpovednú osobu musíš zamestnať, môže byť i na kratší pracovný úväzok.
    suhlasim a na zdravie

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Iba že by to bol rodinný príslušník v priamom rade.... Bližšie info je možné nájsť v §11 Živnostenského zákona.

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Norbert Mazur Pozri príspevok
    Mam zaujem otvorit restauraciu s valstnym minipivovarom. Pivovarnictvo je vsak remeselna zivnost. Chcem sa opytat, ci musim mat spolocnika s relevantnymi sposobilostami, alebo staci ak ho zamestnam. Dakujem.
    Ak budeš podnikať ako FO a nemáš odbornú spôsobilosť, musíš mať zodpovedného zástupcu v pracovnom pomere. Ak bude podnikať sro-čka a spoločník má potrebnú odbornú spôsobilosť, nemusí byť v pracovnom pomere.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Mam rad male pivovary. Vela stastia. PS. ak nemas potrebne odborne znalosti, ako si si isty ze to zvladnes..?.. Vies co vsetko obnasa varenie piva..?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.